bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Академії політичного лідерства: Медіатехнології

Міжнародний Республіканський Інститут (IRI) запрошує до участі у програмі «Академія політичного лідерства» (АПЛ).

Метою «Академії політичного лідерства» є підготовка нової генерації відповідальних та ефективних політичних лідерів націлених на розвиток твоїх територіальних громад та України. АПЛ складається з окремих навчальних модулів, які будуть проходити в містах Ужгороді, Чернігові, Одесі та Запоріжжі протягом 2020 року. Молоді активісти громадських організацій та політичних партій з усіх вказаних міст можуть брати участь у будь-якому з навчальних модулів.

Академія політичного лідерства передбачає практичне навчання для учасників, створення майданчику для обміну досвідом між молодими політиками. Семінари матимуть високий рівень інтерактивності, передбачено роботу в групах над спільними проектами.

Найбільш мотивовані учасники будуть рекомендовані до участі у програмах стажування в Україні та за кордоном.

В навчальному модулі «Медіатехнології» буде обговорено ці та інші дотичні теми:

  • Медіаграмотність. Фейки, тролі, боти – що це таке, і як несподівано не перетворитися на фейкаря. Основні інструменти для перевірки інформації різних типів. 
  • Як стати соціальним медіа? Специфіка та відмінність виготовлення контенту для  різних електронних платформ (телебачення, радіо, соціальні мережі). Стандарти. 
  • Цільова аудиторія. Ключове повідомлення. Інтерпретація матеріалів для різних цільових аудиторій. Як створити інформаційний привід для місцевих та Всеукраїнських медіа? 
  • Підготовка та проведення інтерв’ю (техніка проведення, режисура, кризові ситуації).

Модуль “Медіатехнології”, відбудеться у місті у м. Ужгород, 15-16 лютого 2020 року.
Ключовими тренерами заходу будуть Андрій Богданович та Олена Кваша.

Умови участі

До участі в програмі запрошуються молодь, активісти громадських організацій, політичних партій та лідери віком від 18 до 40 років з  Ужгорода, Берегово, Запоріжжя, Бердянська, Чернігова, Сосницької ОТГ, Одеси, Ізмаїла та Білгород-Дністровського.

До участі в програмі на конкурсній основі буде відібрано 22 особи.

Учасники семінарів можуть повторно подати анкету на інші теми модулів та будуть запрошені до участі в залежності від рівня активності на попередніх семінарах.

Усі витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом на всіх етапах програми, оплачуються МРІ.

Для участі в семінарі необхідно заповнити  Aплікаційну форму за посиланням до 5 лютого 2020 року включно.

Про результати відбору учасників буде повідомлено після 6 лютого 2020 року. IRI в Україні залишає за собою право не пояснювати причину відмови участі в програмі.

Взяти участь: https://www.iri.org.ua/kalendar-podiy/akademii-politichnogo-liderstva-mediatekhnologii

Контакти

  • Заєць Ростислав +380979032531
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.