bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Академія гендерно орієнтованого управління громадами

Академія гендерно орієнтованого управління громадами – це навчальний курс для представників ОТГ, які впроваджують або прагнуть впроваджувати у своїй діяльності гендерно орієнтований підхід. Навчальний курс розроблений з метою посилення потенціалу об’єднаних територіальних громад з питань гендерно орієнтованого планування та бюджетування. Дедлайн - 2 лютого 2020 року.

В рамках програми учасники Академії отримають теоретичні знання з гендерно орієнтованого управління та практичний досвід  впровадженнягендерних бюджетних ініціатив у своїх ОТГ.

Програма розроблена Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (НДІ) та БЮРО гендерних стратегій і бюджетування в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)*. 

Період впровадження навчальної програми: лютий - листопад 2020 р. Програма складається з чотирьох тренінгових сесій та практичної роботи в громадах.

Орієнтовна дата проведення першої сесії Академії: 25-27 березня 2020 р.

Мета Академії

Підвищити компетентність та посилити експертний потенціал представників органів місцевого самоврядування, спеціалістів з місцевого розвитку та гендерних експертів з питань гендерно орієнтованого управління громадами.

Завдання Академії

Набуття учасниками теоретичних знань та практичних навичок у галузі гендерно орієнтованого планування та бюджетування, які можуть бути застосовані ними у розробці та реалізації місцевих політик та програм.

Очікувані результати Академії

Участь в Академії надасть учасникам/учасницям інструменти та керівні принципи інтеграції гендерних аспектів у планування і бюджетування на місцевому рівні, зокрема у стратегічні та програмні документи громад, серед яких особлива увага буде приділятися цільовим та бюджетним програмам.

Можливості для ОТГ:

 • Формування компетенцій у співробітників ОТГ у галузі гендерно орієнтованого планування та бюджетування;

 • Впровадження у громаді обраної моделі інституалізації гендерної рівності на рівні громад, підтримка у розробці документів, програм, супровід експертів;

 • Підтримка  НДІ у впровадженні гендерної бюджетної ініціативи; 

 • Проведення оцінювання стану гендерної рівності (за допомогою Інструментарію для вимірювання гендерної рівності на місцевому рівні НДІ);

 • Обмін досвідом та кращими практиками.

Сертифікати

Учасники, які успішно завершили навчання та впровадили гендерні бюджетні ініціативи, зможуть отримати сертифікати учасника/ці Академії.

Кваліфікаційні вимоги

Для участі в Академії запрошуються представники гендерних бюджетних груп з числа громад-партнерів DOBRE, а також спеціалісти з місцевого розвитку та гендерні експерти.

Передбачається, що всі відібрані учасники/учасниці:

 • Володіють базовими знаннями з питань гендерної політики і ГОБ (в рамках навчальної програми НДІ та/або аналогічних програм);

 • Успішно завершили навчання в рамках онлайн курсу Prometheus «Гендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад», що підтверджується відповідним сертифікатом; 

 • Сертифікати про завершення офлайн та онлайн курсів, навчальних  програм з гендерних питань будуть перевагою.

Інші вимоги
 • Участь у навчальних подіях є обов’язковою;

 • Готовність навчатися в Академії з лютого 2020 року до листопада 2020 року;

 • Досвід роботи в своїх ОТГ і знання їхніх особливостей. 

Подання заявки

Учасники/учасниці Академії будуть відібрані на конкурсній основі. Для участі у конкурсі всі зацікавлені особи до 2 лютого 2020 р. мають надіслати резюме та мотиваційний лист на адресу kbila@ndi.org.  

Увага! Особи, які не є представниками громад-партнерів DOBRE мають також надати лист підтримки від партнерської громади, в межах якої планується впровадження обраної моделі інституалізації гендерної рівності на рівні громад та гендерної бюджетної ініціативи. 

За додатковою інформацією та у випадку запитань, звертайтеся до Христини Білої за телефоном +38 098 491 14 51 або пишіть на електронну адресу kbila@ndi.org

*Проект здійснюється у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.