bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Ефективні ЕКОрозслідування: методики, цілі та громадянська відповідальність

Журналістів та екоактивістів Львівської області запрошують на тренінг «Ефективні ЕКОрозслідування: методики, цілі та громадянська відповідальність».

Шукаємо ініціативних, мотивованих, допитливих, досвідчених (і не дуже) представників ЗМІ та громадських активістів, які прагнуть:

- здобути нові знання та навички, аби невдовзі використати їх на практиці,

- оволодіти методиками й лайфхаками розслідувань на екологічну тематику,

- дізнатися про правові аспекти екожурналістики,

- впливати на розвиток місцевого урядування,

- підвищити екосвідомість мешканців громад та співгромадян загалом,

- прокачати свій фаховий рівень, компетентність та експертність,

- набути здатність вишукувати реальні екокейси для своїх публікацій,

- підсилити команду учасників проекту своїми неабияким завзяттям, незашореними поглядами й, звичайно, журналістським талантом.

- стати провайдером екологічної медіаграмотності у своєму місті чи містечку.

28 січня 2020 р. у Львові відбудеться тренінг для активістів та журналістів, який проводитимуть досвідчені експерти у сфері екологічних розслідувань та медіа. Про деталі заходу (час і місце) ми повідомимо відібраним учасникам окремо.

Тренінг – перший захід із циклу заходів для відібраного кола журналістів та активістів. Подальші заходи це – навчальні сесії, практичні завдання, онлайн комунікації тощо.

Учасники проекту отримають сертифікати, що підтверджуватимуть їхню кваліфікацію й компетенцію у зазначеній темі. Якщо ви відчуваєте інтерес та бажання долучитися до проекту, будь ласка, заповніть невелику анкету (http://bit.ly/2ZNNzf2).

Організатор заходу: Міжнародна благодійна організація “Екологія-Право-Людина” (epl.org.ua).

Організатори відшкодують витрати на проїзд за наявності квитків для учасників з міст Львівської області. Також протягом дня проведення тренінгу буде забезпечено харчування.

Мета заходу: Налагодити співпрацю й створити дієву партнерську мережу для висвітлення теми реформування системи екологічного врядування та підвищення якості екожурналістики у Львівській області. Організатори прагнуть сформувати пул з журналістів та екоактивістів для забезпечення активної участі громадськості у контролі за реалізацією екологічних реформ та їхньому стимулюванні, підвищення усвідомлення місцевими громадами важливості екологічної складової для здорового та безпечного життя, подолання корупційних елементів у прийнятті владних рішень з довкіллєвої тематики.

Додаткова інформація про проект - за цим посиланням.

Ініціатива реалізовуватиметься в рамках проекту, який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Норвегії

Контакти

  • МБО “Екологія-Право-Людина”: epl.org.ua
  •  office@epl.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.