bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Маріуполь. SaveEcoBot як інструмент захисту довкілля

Новий цикл воркшопів, які будуть присвячені вивченню можливостей чат-бота Saveecobot і того, як особисто ви можете вплинути на стан довкілля навколо себе.

Програма воркшопів включатиме:

1. Функціонал та можливості використання першого в Україні екологічного чат-бота SaveEcoBot для всіх суб’єктів природоохоронного процесу.


2. Доступ до екологічної дозвільної інформації, дозвільних процедур, інформації про екологічні податки природних монополій, інформації про рівень забруднення повітря від громадських систем моніторингу та органів місцевої влади.

3. Можливості участі громадськості в дозвільній процедурі ОВД (оцінки впливу на довкілля) задля зниження навантаження на довкілля та громадське здоров’я.

4. Можливості встановлення громадських систем моніторингу якості повітря у твоєму місті та приєднання до світових мереж моніторингу. Безперервний онлайн-доступ до даних про якість повітря просто у твоєму смартфоні.

Вже 19 грудня ми приїдемо до Маріуполя, і будемо дуже раді зустрічі з усіма жителями та гостями міста, які небайдужі до проблематики забруднення довкілля.

Сам захід ось тут: https://www.facebook.com/events/2391737217755410/

Для безкоштовної участі у воркшопі вам потрібно заповнити коротку форму реєстрації ось тут: http://bit.ly/SaveEcoBot_Workshop

А ось тут можна замовити за собівартістю нашу станцію моніторингу якості повітря (термін поставки — близько 30 днів з моменту оплати): http://bit.ly/Zamovlennia_Stantsii

* Цей воркшоп проводиться за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає думку EED і є предметом виключно відповідальності авторів.

Контакти

  • savednipro@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.