Тренінг проводиться в рамках проекту «Підтримка громадських ініціатив у малих містах Північно-Східної України». Це перший з трьох тренінгів, передбачених проектом, по закінченню яких відбудеться форум для активістів громадських організацій трьох областей Північно-Східного регіону: Сумської, Полтавської та Чернігівської. До участі запрошуються активні молоді люди - лідери громадських організацій Сумської, Полтавської та Чернігівської областей. Для відбору на форум необхідно підготувати та надіслати до 19 березня 2010 року анкету.
Примірник анкети шукайте нижче в додатках. Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлятися в індивідуальному порядку, після надсилання учасником анкети. Учасникам форуму забезпечується харчування та проживання, а також компенсація вартості проїзду за наявності копії паспорта, ідентифікаційного коду та зворотного квитка.
За більш докладною інформацією можна звернутися до Наталки Лучанінової за
тел.: 095-73-12-988, або 096-18-14-319,
Анкети надсилати на e-mail: [email protected].
Коментарі