Вокршоп відбувається у рамках Мережі Жана Моне програми Еразмус+ 26-27 березня 2020 р.
МЕРЕЖА ЖАНА МОНЕ - «LINKINGTO ‘EUROPE’ AT THE PERIPHERY» (LEAP)
612019-EPP-1-2019-1-TR-EPPJMO-NETWORK
Академічний LEAP Воркшоп
TEACHING AND LEARNING EUROPE/ ВИВЧАЮЧИ ТА НАВЧАЮЧИ ПРО ЄВРОПУ
Запрошення до участі
Розвиток освітньої галузі відбувається сьогодні у все складніших умовах, що зокрема, обумовлено викликами до неї з боку сучасного суспільства. Водночас Європейські студії змушені брати до уваги низку додаткових чинників, якими супроводжуються як інтеграційні, так і дезінтеграційні процеси на континенті. Саме освітня компонента Європейських студій у різних державах вимагає усебічного вивчення та критичного осмислення. Особливо цікаві тренди у викладанні євроінтеграційної тематики простежуються у тих країнах, що недавно набули членства у ЄС або досі залишаються за його межами. Український досвід Європейських студій у цьому контексті є винятковим та водночас маловідомим у зарубіжному академічному середовищі.
Запрошуємо долучитися до Академічного LEAP Воркшопу у рамках Мережі Жана Моне, метою якого є обговорення експертним середовищем релевантних аспектів викладання євроінтеграційної тематики у різних державах, зокрема в Україні, та стати майданчиком для рефлексій щодо сучасних освітніх трендів у сфері Європейських студій.
Дата проведення: 26-27 березня 2020 р.
Місце проведення: Львівський національний університет імені Івана Франка.
Серед запрошених дослідників у воркшопі братимуть участь представники академічної спільноти як з країн-членів ЄС, так і з країн-кандидатів та країн-сусідів ЄС.
До участі у воркшопі запрошуються аспіранти, викладачі та науковці – представники усіх академічних дисциплін та усі, хто цікавиться проблематикою викладання Європейських студій.
Особливо заохочуємо до участі усіх, хто є чи був залучений у різні роки до реалізації проектів у рамках Програми імені Жана Моне Еразмус+ в Україні для презентації свого освітнього доробку у сфері Європейських студій.
Робочі мови воркшопу: англійська й українська. Особливо вітаємо доповіді, що підготовлені англійською мовою.
Відібрані англомовні доповіді будуть надруковані у спеціальному номері міжнародного академічного журналу з високим імпакт-фактором, який спільно готують учасники Мережі Жана Моне. З цією метою у рамках воркшопу відбудеться окрема сесія, де буде обговорено деталі.
За бажанням авторів доповіді представлені на воркшопі можуть бути також опубліковані в Українському Щорічнику з Європейських Інтеграційних Студій.
Участь у воркшопі – безкоштовна. Організатори також забезпечать проживання, обід та звичайно львівську каву.
Учасники воркшопу отримають сертифікат про участь у міжнародному воркшопі у рамках Мережі Жана Моне програми Еразмус+.
Умови участі: надіслати до 9 лютого 2020 р. короткий виклад пропонованої теми доповіді (до 250 слів) на е mail: [email protected] Результати відбору будуть оголошені до 14 лютого 2020 р.
Інформація про логістику буде надана відібраними учасникам згодом. Від учасників очікується більш розгорнутий виклад виступу до 16 березня 2020 року.
За додатковою інформацією просимо звертатись: [email protected]
Коментарі