bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Майстерня з візуалізації та комунікації для ГО

Інша Освіта запрошує активістів/ток та представників/ниць громадських організацій , які працюють над вирішенням складних викликів в суспільстві, а також дизайнерів/рок й ілюстраторів/рок, які шукають нові комунікаційні виклики, до участі в воркшопі з креативних комунікацій та візуалізації за методологією «Все Ясно» (http://vseyasno.org). 

Майстерня відбудеться 16 - 19 січня 2020 року у Слов’янську. 


Кому та для чого потрібна участь в цій майстерні?

Часто важливі проекти не бувають почутими через брак якісної і зрозумілої комунікації. Візуалізація в зовнішніх комунікаціях допомагає громадським організаціям та активіст(к)ам залучати більше уваги до проблем, із якими вони працюють. Інфографіка, ілюстрації, комікси або анімація допомагають непідготовленому читачеві або глядачеві перейнятися темою, а журналісту - отримати якісний візуальний контент в додаток до свого матеріалу. Таким чином, соціальні проблеми та явища стають більш видимими, і працівникам громадського сектору вдається здійснювати більший вплив на спільноти та поведінку своєї цільової аудиторії.

Все Ясно! - це методика, яка об’єднує активіст/ок та креативних професіоналів/лок і допомагає створити впливові комунікаційні кампанії із якісною візуальною складовою. Запрошуємо тих громадських активістів/ток та креативних професіоналів/лок на майстерню за методикою “Все Ясно!”, протягом якої ми будемо спільно працювати над практичними комунікаційними викликами в роботі над важливими викликами українського суспільства.

І якщо попередня майстерня Та все ясно з ОТГ! Майстерня з візуалізації та комунікації концентрувалася на тематиці навколо ОТГ та сільських громад, то ця не матиме вузької тематики та націлена на широкий спектр суспільних викликів.

Як це працює?

Для участі в майстерні буде обрано 8 громадських активістів/ток та 8 ілюстраторів/ок та дизайнерів/рок. З цих 16 осіб ми сформуємо 8 команд і дамо їм чотири дні на те, щоб продумати свої проекти навколо комунікаційних викликів і створити їх прототипи. З усіма командами працюватиме група з 3 продюсерів/рок, а найкращий прототип зможе отримати фінансування на реалізацію в сумі до 1 000 євро.

Вартість участі в майстерні безкоштовна. Учасникам та учасницям, які обрані для участі, покриваються транспортні витрати, а також витрати на проживання та харчування.

Як подати заявку?

Для того, аби подати заявку, просимо до 15 грудня заповнити цю форму https://inshaosvita.typeform.com/to/BphFP0.

Контакти

  • office@insha-osvita.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.