bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як забезпечити анонімність та приватність в інтернеті?
15.11.2019

Карітас Харків запрошує журналістів Харкова та області на прес-бранч!
На майстер-класі поговорять про те, як не залишати сліди в інтернеті при виконанні редакційних завдань, які потребують приховування інтернет-активності. 

Більше можливостей для навчання та розвитку – у розділі «Тренінги»

Інтернет займає все більшу частину життя кожної людини по всьому світу. Одним із ключових питань сучасного інтернету  це питання приватності та захисту персональних даних. Користуючись правом на свободу слова у всесвітній мережі, люди очікують певної приватності. Разом із тим, з кожним роком сховатися в інтернеті стає все важче: цьому сприяє як розвиток самого інтернету: збільшення кількості користувачів, накопичення масиву інформації та швидкість її розповсюдження, так і активна діяльність держави у цьому напрямку, розвиток технологій перехоплення інформації.

Спікер Павел Белоусов (Pavel Belousov), тренер Школи цифрової безпеки DSS380, координатор проектів із понад 7-річним досвідом роботи в громадському секторі, експерт із цифрової безпеки й управління проектами.

Вхід на захід вільний, але попередня реєстрація обов’язкова https://cutt.ly/ceYtW4I
Коли? 29 листопада з 13.00 до 16.00

Організатор: Карітас Харків

Реалізація проекту відбувається коштом «Карітас Німеччина» та за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Контакти

  • Детальна інформація за телефоном: 0981855051; 0503665388

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.