Посилення прозорості в енергетиці

Аналітичний центр Dixi Group запрошує до участі в семінарі на тему «Імплементація Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) на місцевому рівні: наявні інструменти й очікувані вигоди», що відбудеться о 9:30 у м. Ужгород 7 листопада 2019 року за адресою: вул. Кошицька, 6, готель «Дует Плюс».

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

Семінар розрахований на експертів, громадських активістів, членів громадських організацій, посадових осіб органів місцевої влади і місцевого самоврядування, представників місцевих видобувних компаній.

Захід має на меті посилити участь місцевих акторів у просуванні Стандарту ІПВГ в Україні і складатиметься з двох модулів:

1. Стандарт ІПВГ для належного врядування на місцевому рівні;

2. Інструменти ІПВГ в арсеналі громади.

Семінар проводитимуть досвідчені тренери – члени національної багатосторонньої групи зацікавлених сторін ІПВГ Віталій Филенко (м. Харків, ГО «Нова енергія») та Ганна Кіященко (м. Полтава, Полтавська філія Суспільної служби України).

Про свій намір взяти участь в заході просимо повідомити Галину Філімонову за тел. +38 096 833 40 96 або email: gfilimonova@dixigroup.org

Контакти

  • Філімонова Галина 096-8334096
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.