bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Імплементація Ініціативи прозорості видобувних галузей на місцевому рівні

Аналітичний центр «DiXiGroup» запрошує зацікавлених осіб з Дніпропетровської області взяти участь в Семінарі: «Імплементація Ініціативи прозорості видобувних галузей на місцевому рівні: наявні інструменти і очікувані вигоди». Дедлайн - 10 листопада 2019 року. 

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги».

 

Дата проведення: 12 листопада 2019 року, початок о 10 год. Місце проведення м.Дніпро,  Центр конференцій  «PARLÉ»  вул. Троїцька (Красная), 21-г, 3-й поверх.

Мета проведення семінару: ознайомити з принципами та цінностями міжнародного Стандарту Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ), перевагами  впровадження ІПВГ в Україні  для видобувних регіонів та держави загалом, досвідом використання доходів від добування корисних копалин для сталого розвитку громад.

Цільова аудиторія: громадські активісти, представники місцевих ГО, представники видобувних громад (голови громад, депутати,  юристи, голови бюджетних комісій, члени тендерних комісій), представники видобувних компаній, представники місцевої влади (ОДА, РДА).

Участь в семінарі безкоштовна за реєстрацією

Просимо зацікавлених в участі зареєструватися до 10 листопада 2019 року включно. Всім відібраним учасникам буде надіслано запрошення.

Навчання відбувається в рамках проекту «MAP – ініціатива Прозорості Видобувних Галузей (ІПВГ)», який виконує Аналітичний центр "DiXiGroup" за підтримки OpenKnowledgeFoundationDeutschland (Берлін, ФРН).

Контакти

  • Ганна Кіященко
  • моб. +380504109958
  •  dvv.poltava@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.