Стартував безкоштовний онлайн-курс для підготовки до ЗНО з англійської

На платформі Prometheus cтартував безкоштовний онлайн-курс для підготовки до ЗНО з англійської.

Prometheus та Національний університет «Києво-Могилянська Академія» раді вам повідомити, що 1 листопада, вони запустили безкоштовний онлайн-курс «Готуємось до ЗНО з англійської разом з могилянцями»!

Англійська мова – є найпопулярнішою серед іноземних мов в українських школярів, а Зовнішнє незалежне оцінювання з англійської – серед найважливіших видів тестувань, бо воно входить до переліку конкурсних предметів для багатьох гуманітарних, технічних та комп’ютерних спеціальностей.

В першу чергу онлайн-курс буде корисним для учнів 10-11 класів, що складатимуть ЗНО, та вступникам, що проживають на тимчасово окупованій території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей і не мають змоги вивчати англійську мову за програмами Міністерства освіти і науки України.

Курс містить наступні теми:

1. Що ви знаєте про ЗНО?
2. Структура тесту
3. Готуємось до ЗНО з англійської
4. Аудіювання • Listening
5. Найпоширеніші помилки • Vocabulary
6. Як завчати слова?
7. Найпоширеніші помилки • Grammar
8. Використання мови • Use of english
9. Письмо • Writing
10. Як подолати хвилювання?

Викладач курсу – Ірина Піроженко – має стаж викладання в академії – 26 років. Стажувалася в Канаді (Едмонтон). Також викладала в дипломатичній академії та EERC (Economics Education and Research Consortium). Отримала сертифікат, що засвідчує успішну підготовку з основ теорії та методики педагогічного тестування за програмою «Технологія оцінки якості тестових завдань» та здобуття практичних навичок рецензування (експертизи) тестових завдань відповідно до принципів, вимог і правил конструювання тесту та тестових завдань..

Слід наголосити: курс побудовано таким чином, що він стане в нагоді усім охочим закріпити та поновити знання з англійської мови, а також учням 7-9 класів для самостійних занять чи підготовки до олімпіад.

Тому, ми закликаємо Вас не тільки хутко реєструватися за посиланням

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAUKMA+ZNO_Eng_101+2019_T3/about,

а й сповістити про онлайн-курс усіх, кому він може стати у нагоді.

 

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

 

Контакти

  • info@prometheus.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.