bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Роль лікаря у запобіганні, виявленні та реагуванні на випадки насильства над дітьми» - онлайн-курс

У всьому світі насильство над дітьми визнано у тому числі і медичною проблемою.
Нерідко, лікарі та медичні сестри – це єдині спеціалісти, котрі мають змогу вчасно виявити, або ж навіть попередити вчинення насильства.

Аби якомога більше лікарів змогли забезпечити українським дітям дитинство без насильства платформа Prometheus запускає курс «Роль лікаря у запобіганні, виявленні та реагуванні на випадки насильства над дітьми».

Впродовж чотирьох навчальних тижнів ми допоможемо вам розібратися в основних аспектах захисту дітей від насильства, ознайомитися з видами насильства, його проявами та наслідками впливу на здоров’я та життя дитини, і найголовніше – зрозуміти як діяти лікарю в ситуації виявлення насильства над дитиною або підозри про його вчинення.

Основою для створення курсу стали матеріали американських лікарів-експертів Lori Frasier та Vincent Palusci, а участь у його розробці українських лікарів-практиків дозволила найкращим чином адаптувати його зміст до реалій України.

Тож запрошуємо до участі сімейних лікарів, педіатрів, лікарів інших спеціалізацій, медсестер та усіх зацікавлених!
Старт курсу – 11 листопада.

Посилання на курс: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:ILDC+DRCV101+2019_T3/about

Цей онлайн-курс реалізується Міжнародною громадською організацією «Міжнародний центр розвитку і лідерства» (МЦРЛ Україна) в межах проєкту Дитинство без насильства за підтримки Посольства Швейцарії в Україні, Швейцарського бюро співробітництва в Україні.

Контакти

  • info@prometheus.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.