bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Школа соціального проєктування та грант-менеджменту «Спадщина»

Оголошується відбір фахівців сфери культурної спадщини для участі у навчанні в рамках проєкту Школа соціального проєктування та грант-менеджменту «Спадщина».

Спільнота Grant management та ГО “Інститут соціальної політики регіону” за підтримки Українського культурного фонду оголошують відбір представників органів державної влади й місцевого самоврядування, культурно-освітніх закладів, організацій громадянського суспільства України, які займаються питаннями збереження, розвитку та використання культурної спадщини для участі у навчанні в рамках проєкту Школа соціального проєктування та грант-менеджменту “Спадщина”.

Проект передбачає проведення п’яти очних чотириденних теоретичних та практичних навчальних заходів, циклу 10 тематичних вебінарів та створення ресурсної методичної бази з управління проектами та грантрайтингу.

Учасники Школи отримають можливість:

  • познайомитися з методами актуалізації культурної спадщини;
  • дізнатися про актуальні джерела для фінансування проектів у сфері збереження, розвитку та використання культурної спадщини;
  • підвищити компетенції у сфері грантрайтингу і проєктного менеджменту.

Перша Школа пройде в Харкові з 6 по 9 листопада для представників Житомирської, Івано-Франківської, Харківської, Херсонської та Черкаської областей.
Наступні Школи відбудуться у м. Львів (з 13 по 16 листопада, для представників Вінницької, Запорізької, Луганської, Львівської, Полтавської областей), у м. Одеса (з 20 по 23 листопада, для представників Донецької, Київської, Одеської, Рівненської та Чернівецької областей), у м. Дніпро (з 27 по 30 листопада, для представників Волинської, Дніпропетровської, Сумської, Хмельницької областей, м. Київ, АР Крим та м. Севастополь), а також у м. Чернігів (з 03 по 06 грудня, для представників Закарпатської, Кіровоградської, Миколаївської, Тернопільської та Чернігівської областей).

‼️Відбір учасників Школи буде здійснюватися на конкурсній основі.
Для участі у конкурсному відборі необхідно заповнити анкету-заявку за посиланням - https://bit.ly/2pxRnTY

Кінцевий термін подання заявок:
28 жовтня (до 18:00) ‒ Школа у м. Харків
04 листопада (до 18:00) ‒ Школи у містах Львів, Одеса, Дніпро та Чернігів

‼️УВАГА! У разі виникнення труднощів з відвідування Школи у визначеному для Вас регіоні, Ви можете подати заявку на більш зручний для Вас варіант, надавши обґрунтування в анкеті-заявці.

Деталі на сторінці - Школа соціального проєктування та грант-менеджменту ”Спадщина”

#запідтримкиУКФ #спадщина_GM

Контакти

  • https://www.facebook.com/groups/grant.management/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.