bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Інформаційна гігієна» (Дніпро)

Інститут «Республіка» та Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» запрошують взяти участь у тренінгу 23 жовтня у Дніпрі. 

Запрошуємо активних громадян, представників громадських організацій, активних підприємців та ЗМІ на тренінг щодо важливості перевірки та правильного відбору інформації!

Дата: 23.10.2019 (середа)
Час: 16:00 - 19:00
Місце проведення: Кузня української інтелігенції
Адреса: пр. Гагаріна, 38 (гуртожиток №2 ДНУ ім. О. Гончара)
Вхід вільний для усіх бажаючих.

Засідання націлене обговорити поняття медіагігієни та медіаграмотності. Тренери Інституту «Республіка» навчать відрізняти фейки, маніпулятивну інформацію та пропаганду. Також вони поділяться корисними знаннями і ресурсами, за допомогою яких можна перевірити інформацію на достовірність.

Під час тренінгу розглядатимуться теми:
- пропаганда та фейки: риси, ознаки, методи виявлення;
- джерела інформації: кому можна довіряти;
- перевірка фактів: достовірність фото та відео;
- корисні ресурси для перевірки інформації та інші.

Контакти: Дмитро Чернишов – регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Дніпрі, 0508022289, sp2016dnipro@gmail.com

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» має на меті активізувати та залучати громадян до участі у прийнятті рішень на місцевому та національному рівні задля розвитку добробуту громад. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Захід відбувається в межах проекту «Якісна інформація - якісний вибір», що виконується Інститутом «Республіка» в партнерстві з Громадським радіо за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.