bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Третій тренінг за проєктом «Створення місцевих кооперативів в Білокуракинській ОТГ»

10 жовтня, в  смт. Білокуракине, пройде третій тренінг «Бізнес-планування як крок до ефективної діяльності коопреративу» за проєктом «Створення місцевих кооперативів в Білокуракинській ОТГ».

Тема – «Бізнес-планування як крок до ефективної діяльності коопреративу»
Тренер – Бичкова Лариса
Місце – кафе “Шансон”, смт. Білокуракине
Дата – 22 жовтня 2019 року,  з 10:00 реєстрація

ема нагального тренінгу охоплює:

- Бізнес-планування як запорука успіху;
- SWOT-аналіз та практичне застосування;
- Аналіз ризиків для кооперативу;
- Розбір і визначення сегменту;
- Необхідність бізнес-планування в формуванні кооперативу;
- Два типи бізнес-планів – різниця і значущість;
- Затрати як невід’ємна частина реалізації плану;
- Джерела фінансування.

Проєкт “Створення місцевих кооперативів в Білокуракинській ОТГ”, що реалізується в рамках грантового конкурсу для ОГС Донецької та Луганської областей за напрямом “Сприяння реалізації місцевих стратегічних планів у сфері місцевого економічного розвитку” в межах діяльності Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Проєкт реалізовується ГО “АРР Східного Донбасу” в партнерстві з Білокуракинською ОТГ та Білокуракинською РДА.

Ця публікація була підготовлена в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують десять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Контакти

  • arr.eastdonbass@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.