bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір на програму «Креативна молодь змінить Україну»

3 дні інтенсивного навчання проєктному менеджменту для молоді з сектору культурних та креативних індустрій.

Спеціально розроблена програма навчання, яка базується на методах дизайн-мислення та психологічних теоріях, дозволить учасникам розробити ціннісно-орієнтовані проєкти, стати більш ефективними при реалізації своїх креативних ідей, знаходити партнерів та залучати фінанси, зробити свої проєкти більш медійними та популярними.

Для кого програма?
Тобі від 18 до 35 років.
Ти:
- Організатор/організаторка фестивалів і заходів
- Менеджер/менеджерка креативних просторів
- Креативний підприємець/креативна підприємиця
- Інноватор/інноваторка у сфері культури
Хочеш змінювати країну своїми крутими проєктами?

Хутчіш реєструйся! Заповнюй заявку http://bit.ly/2OUcJFF до 18:00 24 жовтня.

Учасники програми будуть серед перших, хто отримає можливість скористатися послугами унікального чат-бота – помічника по створенню проєктів. Він допоможе у їх написанні, систематизації інформації, яку треба підготувати для потенційних партнерів, підкаже, на які питання слід дати собі відповідь, реалізовуючи власну творчу ідею!

Навчання за програмою відбуватиметься у листопаді 2019 року:

1) Школа проєктного менеджменту у Львові (1-3 листопада) - учасники та учасниці з наступних областей: Волинська, Тернопільська, Вінницька, Закарпатська, Миколаївська;

2) Школа проєктного менеджменту у Львові (8-10 листопада) - учасники та учасниці з наступних областей: Львівська, Чернівецька, Одеська, Полтавська, Житомирська;

3) Школа проєктного менеджменту у Києві (8-10 листопада) - учасники та учасниці з наступних областей: Київська та м. Київ, Донецька, Херсонська, Кіровоградська, Рівненська;

4) Школа проєктного менеджменту у Харкові (15-17 листопада) - учасники та учасниці з наступних областей: Харківська, Хмельницька, Запорізька, Чернігівська, Автономна Республіка Крим;

5) Школа проєктного менеджменту у Харкові (22-24 листопада) - учасники та учасниці з наступних областей: Луганська, Сумська, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Черкаська.

Участь безкоштовна, витрати на проїзд (поїздом 2-го класу, у плацкарті чи купе, квитки на автобус), проживання* та харчування забезпечуються організаторами заходу. З учасника - 100% присутність на усіх темах.
* проживання по двоє-троє в номері
Реєстраційна форма: http://bit.ly/2OUcJFF (до 18:00 24 жовтня).

Проєкт “Креативна молодь змінить Україну” реалізується Фондом Родини Богдана Гаврилишина за підтримки Українського культурного фонду.

https://creativeyouth.com.ua

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.