bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Школа комунікацій в громадському секторі

Центр демократії та верховенства права запрошує на першу Школу комунікацій в громадському секторі.

Центр демократії та верховенства права запрошує на першу Школу комунікацій в громадському секторі. Протягом трьох днів, з 8 по 10 листопада, круті фахівці розкажуть і покажуть, що таке комунікації у громадському секторі, чим вони відрізняються від бізнесу, політики та інших сфер та поділяться власними практичними кейсами.

Школа комунікацій – це безкоштовний інтенсивний навчальний курс для комунікаційників, які працюють або хочуть працювати в громадському секторі, прагнуть посилити свої знання і навички побудови довготривалих комунікаційних стратегій та реалізації успішних комунікаційних кампаній.

Три дні навчання на Школі комунікацій це можливість прокачати себе, заглянути у внутрішню кухню фахівців із багаторічним досвідом, а також цінний нетворкінг. 

Серед спікерів Школи комунікацій:

  • Інга Вишневська, керівний директор Solutions for People (група компаній One Philosophy), фахівець зі стратегічних комунікацій, екс-керівник комунікацій Головного сервісного центру МВС;

  • Юлія Солоха, експерт з побудови ефективних громадських кампаній, адвокації (GR) та комунікацій, засновниця ГО «Центр адвокації громадського здоров’я»;

  • Лілія Дроздик, керівник відділу комунікації та адвокації ЦЕДЕМ.

Спікери розкриють теми побудовистратегічних комунікацій, успішних комунікаційних кампаній, підходів до журналістів в Києві та регіонах, зрозумілого копірайтингу, формування меседжів та багато інших цікавих тем.

Якщо ти працюєш у громадському секторі, або мрієш приєднатись до середовища змінотворців у сфері комунікацій, Школа комунікацій чекає на тебе! Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 28 жовтня включно та чекати на результати конкурсного відбору.

Навчання проходитиме у Києві з 8 по 10 листопада включно, повний день. Компенсація за проїзд та проживання учасників з інших міст не передбачена.

Цей захід став можливим завдяки фінансовій підтримці уряду Швеції.

***

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) – громадська організація, заснована українськими юристами у 2005 році. Нашою місією є сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян. ЦЕДЕМ працює у сферах аналітики та адвокації, спрямовуючи свої зусилля на побудову правової держави, розвиток якісних та незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів. Наша організація є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив, як Рух ЧЕСНО, Реанімаційний Пакет Реформ, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», кампанія «ЧЕСНО. Фільтруй суд!», рух «Стоп Цензурі», Міжнародна літня школа медійного права та інші.

 

 

 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.