bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Дистанційний курс «Управління проектами місцевого розвитку - 9» від DESPRO

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує до дистанційного навчання на е-курсі «Управління проектами місцевого розвитку - 9» .

Швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO запрошує представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутатів місцевих рад, лідерів громад та активістів громадського сектору до участі у дистанційному (електронному) курсі “Управління проектами місцевого розвитку-9” на онлайн-платформі “Спільнота практик:сталий розвиток” http://udl.despro.org.ua

Промо е-курсу "Управління проектами місцевого розвитку"

Метою навчання на цьому найпопулярнішому серед учасників Спільноти практик е-курсі є набуття знань, оволодіння техніками та методами управління проектами для реалізації стратегій сталого розвитку громад. Кожен учасник, який успішно завершить курс, визначить мету проекту і заінтересовані сторони; збере потреби як вимоги до проекту, знайде рішення, яке забезпечить очікуваний результат, спланує етапи реалізації проекту; визначить основні види діяльності за проектом, необхідні ресурси, ризики та фактори забезпечення сталості результатів проекту. Учасники також зможуть дізнатися як презентувати розроблену концепцію проекту розвитку громади заінтересованим сторонам, як знайти консенсус при прийнятті рішення щодо ресурсного забезпечення проекту і як активізувати громаду для реалізації проекту. Завдяки практикуму, що передбачає Взаємооцінювання, учасники зможуть отримати рекомендації до своєї концепції проекту від трьох учасників е-курсу та спробувати себе у ролі експерта, надавши свою оцінку та рекомендації концепціям інших учасників. 

Е-курс “Управління проектами місцевого розвитку” було ініційовано у 2012 році, відтоді відбулося 8 всеукраїнських курсів, ряд регіональних е-курсів (у співпраці з облрадами та ОДА Дніпропетровської, Луганської, Львівської та Івано-Франківської областей). Багато учасників Спільноти з року в рік долучаються до навчання на даному е-курсі і цьому сприяють щорічне оновлення змісту програми та практичних завдань, постій супровід т’юторів - викладачів ДРІДУ НАДУ та фасилітаторів-активістів Спільноти впродовж начання, а також можливості налагодження горизонтальної комунікації поміж учасниками.

Цьогоріч учасники е-курсу спільно шукатимуть відповіді на запитання, як підготувати “правильний” проект на вимогу громади, перейматимуть досвід колег, генеруватимуть нові ідеї для проектів розвитку своїх громад, поширюватимуть культуру управління з допомогою проектів у свої організації, а також стануть частиною “Спільноти практик:сталий розвиток”, що нараховує майже 8 тисяч учасників з усієї України.

Навчання - безкоштовне; кількість осіб для участі від однієї установи чи організації - необмежена. Все, що необхідно для навчання: мати регулярний доступ до Інтернет та електронну поштову скриньку, готовність навчатися принаймні годину на день, а також бажання ділитися досвідом реалізації своїх проектів. 

  • Тривалість навчання за програмою е-курсу: 1 листопада - 5 грудня 2019 
  • Зарахування на курс буде відкрито з 20 жовтня до 5 листопада 2019

Щоб стати учасником е-курсу “Управління проектами місцевого розвитку-9” необхідно зареєструватися у Спільноті практик. Самостійно зареєструватися у Спільноті практик можна у будь-який зручний час. Для цього зайдіть на сторінку Спільноти http://udl.despro.org.ua та у правому верхньому куті цієї сторінки натисніть кнопку “Вхід” і створіть новий обліковий запис. При реєстрації на зазначену Вами електронну адресу надійде інформаційний лист із проханням про підтвердження реєстрації. Лист містить безпечне посилання на сторінку, де користувач може підтвердити обліковий запис. У подальшому при вході в систему звіряються ім’я користувача та пароль з їхніми значеннями в базі даних системи. Доступ до електронного курсу, інформаційних ресурсів та спілкування без авторизації неможливий. Якщо Вам не вдасться зареєструватися самостійно, прохання звертатися до адміністратора за адресою udlsystem@udl.org.ua

Діючим учасникам Спільноти не потрібно повторно створювати свій обліковий запис, потрібно лише самостійно пройти зарахування на е-курс у вказані дати.

Контакти

  • udlsystem@udl.org.ua.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.