bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Обираємо професію: ефективні кроки самовизначення»

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі «Обираємо професію: ефективні кроки самовизначення», який відбудеться 15 жовтня 2019 року.

На сьогоднішній день питання вибору професії стає все більш актуальним. Світ стрімко змінюється, і багато професій стають непотрібними, натомість на зміну їм приходять нові види діяльності. У цій ситуації пошукачам стає складніше визначитися з напрямом діяльності. Постає питання: як правильно розподілити свій час, ресурси та можливості, здібності й таланти?

Мета вебінару
Допомогти учасникам зорієнтуватися у світі сучасних професій, здійснити професійне самовизначення з урахуванням особистісних властивостей, здобутого досвіду та попередньої освіти. Мотивувати пошукачів щодо власного професійного розвитку, відкриття нових перспектив.

На вебінарі ми будемо:

  • розглядати типи професій;
  • визначатися з напрямком діяльності, який підійде саме вам;
  • робити оцінку своїх можливостей, що надасть вам упевненості й бажання майбутніх змін.

Вебінар буде корисний усім, хто шукає або бажає змінити роботу, більше не бачить себе у своїй нинішній професії або втомився від неї.

Ведуча вебінару – Оксана Камишева, фахівець із працевлаштування, саморозвитку та кар’єрного росту. Проводила тренінги з легального працевлаштування за кордоном та протидії торгівлі людьми, адаптації на новому робочому місці, планування, співбесіди.

Дата й час: 15 жовтня 2019, з 19:00 до 20:00.
Мова вебінару – українська.
Участь безкоштовна.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням http://bit.ly/33gSrKk
Заповніть форму – і ви отримаєте на пошту посилання, за яким зможете взяти участь у вебінарі під час його проведення.

Контакти

  • +38(050) 314 69 44
  •  careerfornewlife1@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.