bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

БФ «Право на захист» запрошує на тренінг із адвокації та співпраці з органами влади

2-3 листопада у м. Святогірськ, Донецької області, відбудеться дводенний тренінг «Адвокація та співпраця з органами влади», на якому ми будемо розглядати, як успішно провести адвокаційну кампанію.

Адвокація для адвокатів? Ні, це для громадських діячів, серед яких можуть бути  і адвокати, але найголовніше, вони хочуть зробити системні зміни в своєму містечку або регіоні. Серед питань в нас заплановані секрети та практики БФ “Право на захист”, які допоможуть вам краще налагодити співпрацю з органами влади, посилити свої зовнішні комунікаційні навички, щоб права людини були захищені, а життя людей гідним.

Запрошуємо до участі керівників, заступників керівників, комунікаційників та юристів неурядових організацій:

  • діяльність яких спрямована на допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО);
  • які працюють та розташовані в одній з областей: Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Донецька, Луганська (підконтрольні українському уряду території);
  • які є представниками зареєстрованих організацій та мають невеликий досвід впровадження проектів за фінансової підтримки міжнародних донорів,

а також зацікавлені в розвитку громадянського суспільства, розбудові партнерства та впровадженні позитивних змін у громадах завдяки отриманим знанням та здобутим навичками.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Кількість місць дуже обмежена.

Для участі в конкурсі необхідно до 24:00 17 жовтня 2019 року заповнити анкету тут (або за посиланням http://bit.ly/2nn6z5t). Результати будуть повідомлені не раніше 20.10.2019.

Детальнішу інформацію щодо тренінгів отримають учасники, які пройдуть конкурсний відбір. Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників протягом тренінгу, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус/потяг: вагон типу плацкарт чи купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотнього квитка та за умови участі у всіх тренінгових блоках

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся: n.novykova@r2p.in.ua

Тренінг проводиться в межах проекту «Посилення спроможності коаліцій внутрішньо переміщених осіб» у межах статутної та проектної діяльності БФ «Право на Захист» за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED). Даний проект включає в себе посилення громадських організацій завдяки профільним практичним тренінгам, наданню міні-грантової підтримки та подальшому менторству організацій-переможниць конкурсу міні-грантів.

Контакти

  • n.novykova@r2p.in.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.