Мейкатон «Розширення прав та можливостей жінок» (Запоріжжя)

Запорізький благодійний фонд «Єдність за майбутнє», Гараж 48 та  Естонська Рада у справах біженців запрошують жінок взяти участь в Мейкатоні «Розширення прав та можливостей жінок» у Запоріжжі з 11 по 17 листопада 2019 р.

   Мейкатон – це захід, де учасники навчаються новим навичкам, формують команди та розробляють нові ідеї бізнесу під керівництвом досвідчених менторів. На мейкатоні збираються разом представники, які володіють трьома різними вміннями – творці (майстри, кравці, в’язальниці, швачки), дизайнери (як ІТ – прототипів, так і звичайних речей) та натхненники ( учасники, які мають гарну ідею, проте  не мають практичних навиків для її втілення, натхненники бізнесу).

  Протягом 7 днів жінки, які постраждали від конфлікту на Донбасі, мають можливість навчитися новим навичкам, розвинути свої бізнес-ідеї та створити новий життєздатний бізнес для підтримки джерела засобів до існування.

Перші 4 дні будуть присвячені ознайомленню з різноманітними інструментами та машинами, а також навчаться, як презентувати свої ідеї. Після цього кожна команда розробить прототип  протягом  3-х діб за допомогою менторів. Додатково учасники пройдуть семінар з дизайну, отримають навички ,як створити власний веб-сайт та навчаться веденню бізнесу, зокрема, основи бухгалтерії та створення бізнес-плану.

 Команди переможців, які будуть відбірані жюрі, будуть нагороджені грантом на створення бізнесу в сумі від 50 тис. грн. до 120 000 грн.

  Участь у заході безкоштовна. Поселення та транспортні витрати будуть забезпечені для відібраних учасників. Протягом 7-денного заходу жінки, які мають дітей дошкільного віку, будуть мати змогу на час занять залишати  їх  з сертифікованим вихователем.  

Більше інформації на сайті   www.garage48.org.

та сайті Запорізького благодійного фонду «Єдність» за майбутнє»

http://www.ednist-fond.com.ua/project/empowering_women_makeathon_in_zaporizhzhia/

Останній день подачі заявки – 10 жовтня 2019 року.

Посилання на заявку:  https://garage48.typeform.com/to/mAsSUw

 

Контактна особа: Лідія Ємельянова
Телефон: 063-575-64-34
e-mail: zm.ednist2019@gmail.com

Контакти

  • Контактна особа: Лідія Ємельянова Телефон: 063-575-64-34 e-mail: zm.ednist2019@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.