bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Технології проведення журналістських розслідувань 2.0

Громадська Організація «РЕОМ»  в рамках «Школи журналістських розслідувань» запрошує на тренінг-курс «Технології проведення журналістських розслідувань».

Протягом курсу учасники/ці познайомляться з передовими практиками та опанують методи проведення розслідувань, отримають знання та навички з пошуку, збору, верифікації, систематизації інформації, аналізу документів та виявлення цікавих фактів, навчаться створювати якісні медіа-матеріали та розуміти законодавство щодо проведення розслідувань.

Крім того, учасники/ці зможуть відпрацювати отримані знання під час практичної частини курсу. Найкращі розслідування візьмуть участь у конкурсі на кращу публікацію, а переможці/переможниці отримають цінні призи.

Тренінг-курс проходитиме у два етапи:

- перший модуль: 11-13 жовтня 2019 року у Запоріжжі;

- другий модуль: 15-17 листопада 2019 року (місто уточнюється).

Тренери курсу:

- Олександр Курбатов, головний редактор проектів журналістських розслідувань, журналіст-розслідувач із 24 річним досвідом роботи. Співпрацює з незалежними проектами розслідувань за фінансової підтримки міжнародних організацій «Слідство.Інфо»  та «Наші гроші» виробництва BIHUS.INFO. Лауреат конкурсів професійної журналістики «Честь професії» у 2016 та 2017 роках за краще подання резонансного матеріалу, переможець фестивалю журналістів-розслідувачів «Межигір’я фест 2016» за кращий репортаж.

- Зальцберг Юлія, тренерка IFES Ukraine з питань регулювання фінансування передвиборної агітації, еспертка з питань політичного фінансування та виборчих процесів з досвідом безпосереднього впровадження та реалізації реформи політичного фінансування в Україні. Працювала в Національному агентстві з питань запобігання корупції. Викладачка антикорупційні школи для журналістів-розслідувачів і активістів, аналітик у сфері запобігання корупції.

Участь у тренінгах безкоштовна. Учасникам  повністю оплачується проживання та харчування за умови повної участі у тренінгу. Також компенсується проїзд в обидва боки, за умови пред’явлення квитків. Сума відшкодування проїзду - максимум 20 євро в обидві сторони. Вартість квитків може бути вищою, але в такому випадку учасник самостійно покриває різницю в ціні.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/RkkxXv1aSha3hzmu7 до 4 жовтня 2019 року. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 06 жовтня на електронну адресу кандидата/кандидатки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту Олени Стефурак за електронною адресою pogovorymo@gmail.com або за телефоном (067) 127 89 75.

Тренінг-курс проводиться у партнерстві з німецькою організацією Media in Cooperation and Transition за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Контакти

  • За додатковими питаннями та коментарями
  • будь ласка
  • звертайтеся до координаторки проекту Олени Стефурак за електронною адресою pogovorymo@gmail.com або за телефоном (067) 127 89 75.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.