bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Всеукраїнський курс з медіаграмотності «Very Verified» в Одесі

Very Verified розроблений як відповідь та вакцинація проти вірусу дезіфнормації і надає практичні навички медійної та інформаційної грамотності, які можуть стати частиною нашого насиченого життя.

В епоху інформаційного перевантаження алгоритми соціальних мереж охоплюють дуже широку аудиторію та глибоко занурюють нас в екрани. Смартфони цілодобово тримають нашу увагу та змушують щоразу схоплюватися за девайси, коли ми чуємо повіщення. Це створює ідеальні умови для стрімкого поширення епідемії дезінформації, стійкої до здорового глузду та традиційних освітніх підходів.

Very Verified розроблений як відповідь та вакцинація проти вірусу дезіфнормації і надає практичні навички медійної та інформаційної грамотності, які можуть стати частиною нашого насиченого життя.

Програма курсу побудована на принципах змішаного навчання та передбачає проведення 5 сесій, що мають на меті заглиблення в зміст курсу та практичне засвоєння навичок критичного мислення та медіаграмотності за допомогою інноваційних методик та ресурсів.

Організатори забезпечують учасників навчальним матеріалом, проте не покривають витрати на проїзд та проживання.

Всеукраїнський запуск курсу заплановано на 24 вересня. Повна інформація про проведення курсу у місті Одеса та розклад проведення змішаного навчання буде надіслано відібраним учасникам додатково.

Анкета учасника курсу з медіаграмотності «Very Verified».

Дедлайн подачі заявок: 21.09.2019 року (до 21.00). 
Результати відбору учасників чекайте 23.09.2019 року.

Very Verified: курс з медіаграмотності розроблений міжнародною організацією IREX у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra. Very Verified є частиною Very Verified: проєкту «Вивчай та розрізрізняй: інфомедійна грамотність», який впроваджується IREX за підтримки Посольства США та Посольства Великої Британії в Україні, у партнерстві з Міністерством освіти та науки України.

Контакта особа Ірина Орел, irinka.orel.16@gmail.com.

Подія у фейсбук.

Контакти

  • irinka.orel.16@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.