bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір на тренінг «Журналістські розслідування партійних фінансів»

Громадська організація «РЕОМ» в рамках «Школи Журналістських Розслідувань» запрошує журналістів/ок на тренінг «Журналістські розслідування партійних фінансів».

Протягом курсу учасники познайомляться з передовими практиками аналізу політичних фінансів та опанують методи отримання достовірної інформації про фінансування виборчих кампаній та партій, дізнаються більше про реєстри та бази даних, навчаться виявляти джерела фінансування політиків, дізнаються про типові схеми порушення законодавства про фінансування партій та проведення виборів. Особливу увагу буде приділено ролі журналістів у виявленні незаконних схем та практиці аналізу та перевірки звітів партій та кандидатів.

Тренінг відбуватиметься протягом 27-29 вересня в м. Одеса. Одна з умов участі у навчанні: за результатами тренінгу провести власне розслідування.

Тренери/тренерки:

- Олександр Курбатов, головний редактор проектів журналістських розслідувань, журналіст-розслідувач із 24 річним досвідом роботи. Співпрацює з незалежними проектами розслідувань за фінансової підтримки міжнародних організацій «Слідство.Інфо» та «Наші гроші» виробництва BIHUS.INFO. Лауреат конкурсів професійної журналістики «Честь професії» у 2016 та 2017 роках за краще подання резонансного матеріалу, переможець фестивалю журналістів-розслідувачів «Межигір’я фест 2016» за кращий репортаж.

- Зальцберг Юлія, тренерка IFES Ukraine з питань регулювання фінансування передвиборної агітації, еспертка з питань політичного фінансування та виборчих процесів з досвідом безпосереднього впровадження та реалізації реформи політичного фінансування в Україні. Працювала в Національному агентстві з питань запобігання корупції. Викладачка антикорупційні школи для журналістів-розслідувачів і активістів, аналітик у сфері запобігання корупції.

Участь у тренінгах безкоштовна. Учасникам  повністю оплачується проживання та харчування за умови повної участі у тренінгу. Також компенсується проїзд, за умови пред’явлення квитків. Сума відшкодування проїзду – до 20 євро в обидві сторони. Вартість квитків може бути вищою, але в такому випадку учасник самостійно покриває різницю в ціні.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/pMWjhKaw4zvkoDiw9 до 20 вересня 2019 року. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 22 вересня на електронну адресу кандидата/кандидатки.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту Олени Стефурак за електронною адресою: pogovorymo@gmail.com або за телефоном (067) 127 89 75.

Тренінг проводиться у партнерстві з німецькою організацією Media in Cooperation and Transition за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

#CivilSocietyCooperation

Контакти

  • За додатковою інформацією
  • будь ласка
  • звертайтеся до координаторки проекту Олени Стефурак за електронною адресою: pogovorymo@gmail.com або за телефоном (067) 127 89 75
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.