bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Візитb обміну досвідом «Z-camp»

У ході проекту ма.nm на меті посилити соціальну згуртованість шляхом обміну досвідом та послабленням моральної напруги, у якій школярі вимушені перебувати, проживаючи біля лінії розмежування.

У серпні стартував спільний проект громадської організації «Inventors» та КЗ «Станично-Лугнаської ЗОШ I-III ступенів №1» під назвою «ВІЗИТ ОБМІНУ ДОСВІДОМ “Z-CAMP” Проект реалізується в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії, а також адмініструє ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання». В вересні відбудуться зустріч між активною молоддю Старобільська та Станиці-Луганської. У ході проекту ми маємо на меті посилити соціальну згуртованість шляхом обміну досвідом та послабленням моральної напруги, у якій школярі вимушені перебувати, проживаючи біля лінії розмежування.

Головними інструментами у боротьбі із внутрішнім бар’єром ми обираємо не тільки бесіди на актуальні теми , а й заняття з неформальної освіти: тренінги, ігри. Саме вони допоможуть знайти точку опори для подальшого спілкування. Тому за результатами зустрічі очікуємо натхнення на нові звершення, насичення корисною інформацією та обізнаність у правильності та доцільності її використання, а також подальшу підтримку дружніх стосунків між молоддю Старобільська та Станиці-Луганської.

Проект реалізується в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Щоб узяти участь перейдіть, будь ласка, за посиланням та заповніть форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfWyfSDXI4JvMbmIvSM4nbjcbM1t9tSKOMeVSVCxFC0YP6mkg/viewform 

 

 

Контакти

  • ГО ”Інвенторс”
  •  inventors2016@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.