bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

АУП запрошує на тренінг з медіаосвіти для вчителів англійської мови

Академія української преси оголошує набір участі в одноденному тренінгу «Медіаосвітній підхід під час вивчення англійської мови» для вчителів середніх шкіл та приватних мовних центрів з відповідною кваліфікацією, що відбудеться 21 вересня 2019 року в Києві.

Захід спрямований на створення мережі медіакомпетентних вчителів англійської мови як іноземної, котрі розуміють важливість підготовки матеріалів у різних медіаформатах, можуть прогнозувати потенційний вплив на студентів, використовують медіаосвітні технології під час вивчення тем та прагнуть обмінюватися відповідним досвідом між колегами.

Тренінг охоплює теоретичну базу, практичні завдання, вправи на аналіз медіаматеріалів, інтерактивні ігри, кейси з використання медіаосвітніх технологій у різних видах мовленнєвої діяльності, а також деякі медіаінструменти для навчання та викладання англійської.

Тренер:

Артем Пономаревський, менеджер з організаційного розвитку АУП, перекладач, здобув кваліфікацію магістра з мови і літератури, філолога-дослідника, викладача англійської і німецької мов та зарубіжної літератури. Після процедури відбору учасників Ви отримаєте запрошення та програму заходу до 16 вересня 2019 року.

Заповнити заявку >>>

Прийом заявок триває до 13 вересня 2019 року. Навчання проводитиметься англійською мовою (без перекладу). Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Учасники тренінгу отримають сертифікати від організаторів. Проїзд, проживання та харчування учасників – коштом організаторів заходу.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся за адресою: org@aup.com.ua 

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

Контакти

  • Академія української преси
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.