bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Інформаційна гігієна: як активним громадянам дотримуватись правил» (Дніпро)

Інститут «Республіка» запрошує всіх охочих 31 серпня на тренінг з інфогігієни у Дніпрі

Тренінг на тему: «Інформаційна гігієна: як активні громадяни слідкувати за дотриманням правил»

Найстрашнішою зброєю інтернету стала пропаганда. Інтерактивність і миттєвість Всесвітньої мережі впливають на якість інформації. І часу на те, щоб пропаганда подіяла, потрібно значно менше.

 Запрошуємо активних громадян, представників громадських організацій, активних підприємців та ЗМІ на тренінг щодо важливості перевірки та правильного відбору інформації!

Дата: 31.08.2019

Час: 14:00

Місце: Книгарня «Є» - Дніпро

Адреса: пр. Д. Яворницького, 55 (вхід з вул. Січових Стрільців)

Засідання націлене обговорити поняття медіагігієни та медіаграмотності. Тренери Інституту «Республіка» навчать відрізняти фейки, маніпулятивну інформацію та пропаганду. Також вони поділяться корисними знаннями і ресурсами, за допомогою яких можна перевірити інформацію на достовірність.

 Під час тренінгу розглядатимуться теми:

  • пропаганда та фейки: риси, ознаки, методи виявлення;
  • джерела інформації: кому можна довіряти;
  • перевірка фактів: достовірність фото та відео;
  • корисні ресурси для перевірки інформації та інші.

 Контакти: Дмитро Чернишов – регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Дніпрі, 0508022289, sp2016dnipro@gmail.com

 Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» має на меті активізувати та залучати громадян до участі у прийнятті рішень на місцевому та національному рівні задля розвитку добробуту громад. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка».

Захід відбувається в межах проекту «Якісна інформація - якісний вибір», що виконується Інститутом «Республіка» в партнерстві з Громадським радіо за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.