bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Управлінців Харківської області запрошують на стаді-тур до Мукачева

Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» запрошує управлінців «первинки» Харківської області взяти участь у навчальному турі за темою «Сервіс»  до м. Мукачева, який відбудеться з 17 по 20 вересня 2019 року. 

Дедлайн реєстрації:  27.08.2019.

Поїздка буде корисна посадовим особам, що призначені відповідальними за розвиток сервісу в закладі. 

Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/FD677p161kq4mndc8

Докладніше про стаді-тур тут 

Витрати на дорогу, проживання та харчування частково покриває Проект. 

Основні заходи в рамках візиту:

  • Семінар-дискусія з директором КНП «ЦПМСД м.Мукачево»  Євгеном Мешком «Сервіс як стратегічний пріоритет закладу: від стратегії до локальних ініціатив».

  • Презентація сервіс-менеджера закладу з питань оперативного управління сервісом. Фахівець поділиться досвідом впровадження основних інструментів управління сервісом, успіхами та невдачами на шляху запуску сервіс-програми. 

  • Візит до кол-центру з обговоренням програми запуску кол-центру, аналізом основних причин звернень до операторів та роботи з ними.

  • Візит до тренінг-центру, де лідер цього напрямку поділиться перспективами розвитку цього напрямку.

  • Виїзд до ЦПМСД Полянської сільської ради для ознайомлення з досвідом сільської медицини Закарпаття.

Основною умовою участі є вже започаткована робота в закладі над впровадженням інструментів сервісу, адже приймаюча сторона очікує не тільки запитань, але й свого досвіду та ідей з боку нашої команди. 

Під час візиту очікується обговорення учасниками своїх знахідок та спостережень, а після візиту створення плану впровадження інновацій в сфері сервісу.

Перевага буде віддаватися учасникам, ЦПМСД яких мають стратегію розвитку закладу та які брали активну участь у заходах проєкту.

Залишились питання? Напишіть нам ngo.perspectives@gmail.com або kristinakuropatenko@gmail.com

Довідково. Ярмарок здоров’я – частина проекту “Ефективна первинна медицина в громаді”, що реалізується в рамках програми ЄС “Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини” та фінансується Європейським Союзом.

Проект реалізується Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО “Агенція змін “Перспектива” та ГС “Українсько-Німецька Медична Асоціація”. 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.