bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Моніторинг реформи первинної ланки медичної допомоги»

Захід буде проведено 24-25 вересня 2019 року у м. Полтава у рамках проекту «Пацієнтський контроль – прозора медична реформа», який реалізується за підтримки Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

Запрошуємо Вас на Тренінг* «Моніторинг реформи первинної ланки медичної допомоги», метою якого є надання представникам неурядових організацій знань та навичок з використання інструментів моніторингу впровадження реформи охорони здоров’я. 

Під час тренінгу учасники отримають знання та навички з підготовки та проведення аналітичного дослідження, здійснення моніторингу надавачів послуг за виконанням контрактів з НСЗУ (електронні дешборди НСЗУ як інструменти моніторингу трансформації системи охорони здоров’я), здійснення моніторингу та аналізу закупівельного процесу (інструменти), юридичних аспектів проведення аналітичних досліджень неурядовими організаціями, використання та поширення результатів аналітичного дослідження. 

Захід буде проведено 24-25 вересня 2019 року у м. Полтава у рамках проекту «Пацієнтський контроль – прозора медична реформа», який реалізується за підтримки Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

До участі запрошуються по 1 представнику від організації (географія – вся Україна): 

  • пацієнтські організації/спільноти; 

  • НУО, які працюють у сфері забезпечення прав пацієнтів, теоретичного, аналітичного або методичного забезпечення медичної реформи (у тому числі, представники молодіжних та журналістських організацій/спільнот);

  • представники консультативних, дорадчих або опікунських рад при закладах охорони здоров’я.

 

До уваги учасників:

  • участь БЕЗКОШТОВНА;

  • конкурсний відбір.

Як стати учасником тренінгу?

  • Для реєстрації на захід необхідно до 04 вересня заповнити Анкету, яка доступна за посиланням: https://cutt.ly/qwdGi92.

  • Довідкова інформація: ol_denisenko@lightofhope.com.ua із зазначенням теми листа «Уточнення щодо тренінгу 24-25.09.19».

Примітка: всі кандидатури, яких буде відібрано до участі у заході, будуть поінформовані щодо результатіввідбору до 06 вересня 2019 року.

* Обмежена кількість учасників.

* Організатори покривають витрати, що пов’язані з проїздом учасників зустрічі, харчуванням та проживанням.

Контакти

  • Довідкова інформація: ol_denisenko@lightofhope.com.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.