bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стипендійний конкурс на навчання на магістерській програмі з управління неприбутковими організаціями

Інститут лідерства та управління УКУ оголошує додатковй cтипендійний конкурс на навчання на Магістерській програмі з управління неприбутковими організаціями.

Конкурс стартує з 21 серпня. Заповнити аплікаційну форму та відзняти мотиваційне відео потрібно до 6 вересня, після чого - пройти співбесіду.

Вереснева вступна хвиля принесе 2 стипендії від Інституту лідерства та управління та 1 стипендію від випускників:

1. Стипендія
 «На Схід» — для вступників з Донецької, Луганської, Запорізької, Січеславської  (Дніпропетровської) та Харківської областей.

Вона покриває 60 % вартості навчання, тобто 36 000 грн. Внесок студента за 1,5 роки лише  24 000 грн (8 000 грн/cеместр).

2. Стипендія «За внесок у розвиток громадянського суспільства» — для вступників, які спричинилися до реальних вимірних змін у суспільстві через особистий внесок чи діяльність у громадській організації.

Стипендія покриває 45 % вартості навчання, тобто 27 000 грн. Внесок студента становитиме  33 000 грн (11 000 грн/ семестр). 

Стипендії можна отримати на рік. За умови успішного навчання (сума балів за іспити та заліки 1-2 семестру повинна бути не нижчою 75), стипендія може бути продовжена на наступний рік, тобто 3-ій семестр.  

Для участі у конкурсі необхідно:

∙ Заповнити аплікаційну форму (завантажити файл).

∙ Підготувати відео про Ваші досягнення у громадській сфері за останній рік.

Якщо Ви працюєте у неприбутковій організації, то це можуть бути проекти, що стали успішними завдяки Вам. Тривалість відео — не більше 3 хв. Важливо, щоб у відео був чіткий звук.

Заповнену аплікаційну форму та відео потрібно надіслати на скриньку: manpm_ilm@ucu.edu.ua до 6 вересня. Тема листа: конкурс стипендій (із поміткою, на яку стипендію претендуєте).

3. «Іменна стипендія випускників 2018 року» для лідера(ки) громадського сектору:

∙ керівник(ця) управлінської команди своєї громадської організації або входить до її складу;
∙ має чітко висловлене бажання здобути освіту зі спеціальності «Менеджер -управлінець неприбуткового сектору» для практичного втілення у власній організації чи певного напрямку;
∙ розуміє та чітко артикулює власну мотивацію долучитися до спільноти Інститут лідерства та управління УКУ;
∙ відчуває особистий поклик розвивати середовище успішних громадських лідерів/лідерок. 

Для участі у конкурсі ноеобхідно:

Надіслати коротку історію про себе, свої досягнення та цілі у форматі “Personal why” на пошту програми: manpm_ilm@ucu.edu.ua з позначкою «На іменний стипендійний конкурс» до 6 вересня 2019 року.

Конкурс триває з 21  серпня  до 6 вересня включно.

Контактна особа:

Ліна Полихата,
Керівниця магістерської програми
моб. тел. (067) 9568622
е-mail: manpm_ilm@ucu.edu.ua

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.