bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг-практикум з журналістських розслідувань

ГО ІРРП оголошує додатковий набір на третій модуль школи «Нові розслідувачі 2», що відбудеться 03-08 вересня 2019 року в місті Ірпінь Київської області.

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

Учасники та учасниці тренінгу працюватимуть над власними журналістськими розслідуваннями у командах під керівництвом Аліси Юрченко з Bihus.Info, Катерини Лихогляд зі Слідства.Інфо та Максима Савчука з «Схеми. Корупція в деталях».

Протягом п’яти днів учасники узгодять теми редакційних розслідувань, спланують групову роботу та зроблять журналістські розслідування, що стосуватимуться Ірпеня.
В неділю, 8 вересня, команди публічно представлять свої розслідування на вечорі викривального кіно «Руйнівники корупції» в Ірпені.

Для участі у тренінгу на конкурсній основі буде відібрано 12 осіб, з яких:

а) шість – з-поміж учасників та учасниць першого та другого модулів «Нові розслідувачі 2».

б) шість – з-поміж журналістів та журналісток (з усіх видів медіа з усіх регіонів України), що системно займаються розслідуваннями. Перевага надаватиметься учасникам тренінгу «Нові розслідувачі» у 2018 році.

Для участі у тренінгу потрібно заповнити анкету-заявку до 22 серпня 2019 року (включно).

Двоє учасниць/ів отримають можливість пройти двотижневе оплачуване стажування за кордоном.
ІРРП відшкодує стажерам переліт, проживання, харчування та стипендію у розмірі 500 євро.
Ще двом учасникам ІІІ (поглибленого) модулю буде запропоновано оплачуване стажування у розслідувальних редакціях України.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація транспортних витрат. Організатори також забезпечують харчуванням на час проведення тренінгу.

Нагадаємо, перших два модулі школи журналістів «Нові розслідувачі 2» команда ІРРП провела весною 2019 року.
У школі взяли участь 19 учасників та учасниць, 9 з них стажувалися у провідних українських редакціях: Центрі журналістських розслідувань, Bihus.Info, Слідство.Інфо, Центрі розслідувань України та ЧЕСНО.

З усіх питань звертайтеся за номером телефону (098) 24-717-34 або пишіть на електронну скриньку olexandrvoloshyn199@gmail.com

Контактна особа: Олександр Волошин, координатор проєктів та юрист ІРРП.

Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative, EUACI). EUACI фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії (DANIDA).

Контакти

  • З усіх питань звертайтеся за номером телефону (098) 24-717-34 або пишіть на електронну скриньку olexandrvoloshyn199@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.