bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стартує проект «Mariupol Space for Trust»

Проект з розвитку навичок співпраці між поліцією та населенням міста Маріуполя «Mariupol Space for Trust. Побудова довіри до поліції для захисту безпеки і прав людини».

Що ми хочемо?

  • Побудувати довіру між поліцією та населенням міста Маріуполя;
  • вирішити проблеми безпеки й захисту прав людини;
  • здійснити профілактику правопорушень через заходи соціального згуртування та неформального навчання.

Для цього плануємо створити ініціативну групу з маріупольців та навчити їх основам соціальної анімації з застосуванням партиципаторних методів.

Ці люди долучаться до:

  • організації безпекових студій;
  • створення та проведення навчальних квестів;
  • створення наліпок/інфографіки з попередження насильства та основ безпеки.

Хто може долучитися?

В ініціативну групу  запрошуємо підлітків і молодих людей з різних етнічних і соціальних груп Маріуполя та регіону, а також поліцейських. Для них ми організуємо додаткове навчання під час тренінгу на якому познайомимо з основами діалогу та соціальної анімації, протидії гендерно-обумовленому насильству та відстоювання прав людини, створення та проведення навчальних квестів і будемо працювати разом над організацією безпекових студій, квестів та створенням наліпок/інфографіки.

До участі у наших безпекових студіях запрошуємо всіх, хто готовий до діалогу з поліцією, бажаючих більше дізнатися про права людини та дитини, а також способів їх захисту.

Шукаємо творчих людей, які хочуть намалювати/розробити креативні наліпки про безпеку, які захочеться наліпити на видне місцеJ.

Яким чином можна долучитися? 

Заповнити анкету за посиланням до 26 серпня 2019 р.

Організатори забезпечують обідами та кава-перервами під час тренінгу та інших зустрічей, супровід ініціативної групи та створюють творчу та надихаючу атмосферу.

Коли?

Тренінг для ініціативної групи заплановано на 30-31 серпня 2019 р. у м. Маріуполі.

Безпекові студії та навчальні квести будуть відбуватися впродовж вересня-листопада 2019 р.

Активні учасники проекту відвідають Академію поліції в Маріуполі!

Детальна інформація щодо перебігу проекту буде доступна на фейсбук-сторінці Громадської організації «Культурно-освітня платформа «Сенс» ось тут та фейсбук-групі студентського історико-археологічного товариства Маріупольського державного університету https://www.facebook.com/groups/1965972473649594/

Координаторка проекту Світлана Арабаджи, контактна інформація:

e-mail: ceplatform.sense@gmail.com

тел.: +38(097) 414-45-81

Проект реалізується ГО «Культурно-освітня платформа «Сенс» у партнерстві зі Студентським історико-археологічним товариством Маріупольського державного університету за результатами конкурсу грантів «Підтримка взаємодії поліції і населення на засадах партнерства у вибраних громадах Донецької та Луганської областей», який адмініструється ІСАР Єднання за фінансової підтримки, наданої через «Програму розбудови миру та відновлення» ПРООН в Україні.

Контакти

  • Координаторка проекту Світлана Арабаджи
  • контактна інформація: e-mail: ceplatform.sense@gmail.com тел.: +38(097) 414-45-81
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.