bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг зі створення коаліцій та проведення адвокаційних кампаній (Харків)

Громадська  організація «РЕОМ» в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!» оголошує набір на участь у тренінгу зі створення коаліцій та проведення адвокаційних кампаній. Дедлайн - 30 серпня 2019 року.

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

Захід відбудеться 14-18 вересня 2019 року у місті Харків.

До участі запрошуються представники громадських організацій, що впроваджують свою діяльність на сході України та мешканці східних регіонів, які мають активну громадянську позицію та орієнтовані на вирішення соціально-важливих та конфліктних питань у своїх громадах.

Протягом тренінгу будуть детально розглянуті теми створення коаліцій та розбудови мереж громадських організацій, адвокаційні кампанії та їх основні етапи, проведення публічних акцій та використання каналів комунікації, інструменти взаємодії влади та громади, методи встановлення багатостороннього партнерства та інше.

По закінченню заходу учасники зможуть спланувати власні публічні заходи та отримати невелике фінансування на їх проведення.

Участь у тренінгу безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/L6pphCtJ57Rq74CM6 до 30 серпня 2019 року. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 04 вересня 2019 року на електронну адресу кандидата \ кандидатки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Наталі за електронною адресою runy.coordinator@gmail.com.

Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

Контакти

  • runy.coordinator@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.