bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Британські урядові стипендії Chevening для навчання у Великобританії

Прийом заявок на стипендіальну програму Chevening 2020-2021 розпочався. Якщо ви хочете приєднатися до світової мережі успішних та впливових майбутніх лідерів, поки отримуватимете освіту у Великій Британії, ознайомтеся з правилами і вимогами та подавайтеся. Дедлайн - 5 листопада 2019 р.

Програма Chevening оголосила про прийняття заявок на навчання у Великій Британії у 2020-2021 академічному році!

Подавати заявку та отримати подальшу інформацію про програму слід тут – www.chevening.org/apply.

Chevening – це глобальна стипендіальна програма британського уряду, спрямована на розвиток майбутніх лідерів і впливових осіб з усіх куточків світу, включно з України. Програма повністю покриває витрати на навчання у вищих навчальних закладах Великої Британії, переважно на річних магістерських програмах. 

 Хоча немає ніякого «типового» стипендіата Chevening, ми шукаємо людей, у яких є пристрасть, ідеї і вплив, щоб реалізувати рішення і лідерство, необхідні для створення кращого майбутнього. Після навчання ви поїдете з Великої Британії, озброєні знаннями та зв’язками, потрібними для втілення ваших ідей у життя!

 Якщо це ви (або хтось, кого Ви знаєте), то подати заявку слід тут – www.chevening.org/apply.

Учіться у Великій Британії -- країні, де ідеї оживають!

Останній термін подачі заявок – 14:00 за Києвом 05 листопада 2019 року.

Джерело

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<