bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма резиденцій

Галерея Артсвіт запрошує художників і художниць та всіх, хто цікавиться архітектурою, урбаністикою та перформансом до участі в серії резиденцій, що відбудуться в місті Дніпро.

Запрошуємо до участі в серії резиденцій, що відбудуться в місті Дніпро на базі Галереї Артсвіт.

Для інституції важливий розвиток, підтримка і залучення митців задля довготривалої співпраці, а також привернення уваги суспільства до культурних подій і реформування соціального середовища.

Формат резиденції дозволяє через обмін досвідом, взаємодію місцевих учасників і учасників з інших регіонів, підтримку кураторів з міжнародним досвідом отримати поштовх для розвитку неформальної альтернативної освіти в місті. Шляхом залучення зовнішніх учасників і кураторів, ми хочемо під новим кутом подивитися на власну локальну спадщину і спробувати спрогнозувати майбутні шляхи розвитку для культурного сектору міста.

Програма складається з трьох напрямків:

- дослідницькі практики, кураторка Аліса Олєва (Великобританія/Росія), дати проведення — 18-24.08;
- перформанс, куратор Вальдемар Татарчук (Польща), дати проведення — 7-13.09;
- візуальне мистецтво, куратори Єгор Анцигін і Люся Іванова (Україна), дати проведення — 30.09-13.10.


Усі учасники і учасниці будуть забезпечені супроводом куратора або кураторки, місцем для роботи і невеликими видатками на матеріали. Учасникам з інших міст покриваються витрати на проїзд (до 800 грн в обидві сторони) та проживання. За результатами резиденцій буде створена групова виставка в просторі галереї Артсвіт, частина робіт може бути розміщена в міському просторі.

Щоб взяти участь заповніть анкету https://forms.gle/vP3z8ee8V8ccVtoW6. Останній термін подачі заявки 11 серпня. Відбір здійснюється кураторами напрямку з консультаціями команди Артсвіт.

Резиденція реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.