bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Можливості Instagram для просування товарів і послуг»

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі «Можливості Instagram для просування товарів і послуг», який відбудеться 8 серпня 2019 року.

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

В Instagram можна не тільки проводити дозвілля, а й залучати клієнтів і лояльну аудиторію. Багато підприємців знають про це, але не володіють необхідними навичками для старту.

На нашому вебінарі Євгенія Прохоренко поділиться своїм досвідом просування бізнесу в Instagram з етапу створення облікового запису до моменту отримання вхідних заявок.

Програма вебінару:

  • як створити обліковий запис в Instagram з нуля;
  • як зробити аккаунт привабливим для передплатників (наповнення, контент, обробка фотографій, супутні мобільні додатки);
  • робочі ефективні інструменти: як популяризувати й розкручувати свою сторінку – всі методи від безкоштовних до платних.

Вебінар буде корисний блогерам-початківцям, власникам малого та середнього бізнесу, рукодільницям, домашнім майстриням, майстрам б’юті-індустрії та всім, хто хоче знаходити клієнтів через Instagram.

Ведуча вебінару – Євгенія Прохоренко, практикуючий сертифікований дієтолог, підприємець, блогер із 30.000 підписників в Instagram. Веде авторський сайт про здоровий спосіб життя та правильне харчування Evgenia.Pro, а також YouTube-канал про тренування в домашніх умовах EvgeniaProActivity.

Дата й час: 08 серпня 2019, з 16:00 до 17:00.
Мова вебінару – російська.
Участь безкоштовна.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням http://bit.ly/2GDRK4X
Заповніть форму – і ви отримаєте на пошту посилання, за яким зможете взяти участь у вебінарі під час його проведення.

Контакти

  • +38(050) 314 69 44
  •  careerfornewlife1@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так -1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.