Східноукраїнський центр громадських ініціатив запрошує вас до участі у навчальному заході, присвяченому мистецтву проведення переговорів.
Мета цього тренінгу - навчити активних членів ОСН, ОСББ та ініціативних груп захищати свою суспільну позицію та вести переговори із представниками влади та органами місцевого самоврядування.
Громада поступово виходить на роль повноправного партнера міської влади у вирішенні долі міста та прибудинкових територій, зокрема, на цьому етапі дуже важливо зуміти представити свої інтереси чітко й аргументовано, довести свою позицію, опираючись на норми чинного законодавства.
Під час тренінгу ми плануємо розглянути наступні питання:
Основну увагу в ході тренінгу буде приділено формуванню позицій ОСН, ОСББ та ініціативних груп для відстоювання своїх інтересів у ході прийняття Генерального плану Луганська, але також будуть розглянуті й інші практичні ситуації, цікаві учасникам тренінгу.
Тренінг буде проведений за участю запрошеного експерта з питань забудови міста Володимира Бондаренка, голови апарата депутатської фракції Блока Віталія Кличко в Міській раді Києва.
Орієнтовна дата проведення тренінгу - п’ятниця, 19 лютого 2010 року. Участь у тренінгу безкоштовна.
Організатори забезпечують учасників тренінгу роздатковими матеріалами та харчуванням.
Заявки на участь у тренінгу просимо надсилати на e-maіl: zahyst@gmaіl.com, факсом: 0642 491 374 або приносити особисто за адресою: 30-й квартал 2/14, м. Луганськ, 91005.
Останній строк приймання заявок - 13 лютого 2010 року.
Семінар проводиться в рамках проекту «Локалізуючи демократію в Луганську» за підтримки NED».
Коментарі