bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Торецьку молодь навчать фотографувати

Молодь Торецьку, у віці від 14 до 23 років, запрошують взяти участь у Фотомайстерні від МедіаЛаб Донбас. Фотомайстерня буде проходити з 19 по 23 серпня на базі вільного простору «MEM Idia Hub».

Молодь Торецьку, у віці від 14 до 23 років, запрошують взяти участь у Фотомайстерні від МедіаЛаб Донбас. Фотомайстерня буде проходити з 19 по 23 серпня на базі вільного простору «MEM Idia Hub», вул. Маяковського, 10.

Учасники та учасниці отримають базові практичні навички роботи із дзеркальною фотокамерою і створять фотоесе на тему «Вулиця, на якій я живу». Куратором роботи над фотоесе стане відомий фото-документаліст Сергій Коровайний з київської студії New Cave Media. З кращих робіт будуть організовані виставки у містах Донецької області, а найталановитіші учасники та учасниці отримають цінні призи.

«Фотомайстерні у Слов’янську та Дружківці пройшли дуже успішно. Хлопці та дівчата активно працювали і зробили прекрасні фотоесе про своє безпосереднє оточення. Ми з нетерпінням чекаємо поїздки у Торецьку. Впевнена, що і в цьому місті багато талановитих і охочих навчатися хлопців і дівчат » - говорить Олена Жерздева, керівниця проекту МедіаЛаб Донбас.

Реєстрація на участь за посиланням: https://forms.gle/BxhtG4bHKR9pncbK8

Разом із заявкою необхідно відправити 3 фотографії вулиці, на якій живе учасник.

Контакти:
Олена Жерздева, керівництво проектом «MediaLab Donbass» (Берлін):
eumedien@mailbox.org
Антоніна Полухіна, координаторка фотомайстерень (Україна): office@medialab-donbass.com

Інформація про проект:
http://www.medialab-donbass.com/publikacii/
https://de-de.facebook.com/MediaLabDonbass/

Фотомайстерні проходять за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини і Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччини у Донецьку. Генеральне консульство Німеччини в Донецьку

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.