bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Семінар з практичного планування проектів у м. Суми від німецького Фонду EVZ

У вересні Фонд EVZ (Берлін) запрошує Вас на семінар для обміну досвідом та практичного планування проектів з перспективою отримання гранту на реалізацію ідеї.

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

Ми, Фонд “Пам’ять, відповідальність та майбутнє” (EVZ) з Берліна, запрошуємо Вас на семінар, який відбудеться 16 - 18 вересня 2019 року у місті Суми, і під час якого у нас буде можливість обговорити ці питання.

Завдання семінару:

1. Виявлення викликів та потреб ромських громад, зокрема, ромів, що пережили геноцид, у Сумській області.

2. Розробка інноваційних проектних ідей для підтримки ромів поважного віку, базуючись на інтересах громад, на перетині трьох сфер діяльності Фонду EVZ:

- заходи на користь жертв націонал-соціалізму;

- критичний розгляд історії;

- діяльність задля утвердження прав людини.

3. Формування партнерських стосунків та укріплення мереж ініціативної громадськості на Сумщині.

Для учасників та учасниць семінар стане можливістю для обміну знаннями, досвідом, взаємного навчання, (само) рефлексії, а також майданчиком для практичного планування проектів. По завершенню семінару в учасників та учасниць буде можливість представити свої проектні ідеї експертам Фонду EVZ, отримати фідбек та подати заявку на отримання гранту для реалізації ідеї. 

Для кого цей семінар: чиновників та чиновниць, представників та представниць органів місцевого самоврядування, ромських та неромських громадських організацій, окремих активістів та активісток, волонтерів та волонтерок, підприємців з Сум та Сумської області, які працюють або хочуть працюати з проблематикою вразливих груп, і, безпосередньо, з ромськими громадами. 

Кількість учасників семінару обмежено!

Проживання для іногородніх та харчування буде забезпечено. Робоча мова семінару - російська. 

Бажаючим взяти участь у семінарі необхідно заповнити анкету: https://forms.gle/UoqU56Akf5L6egFZA

Дедлайн - 20 серпня 2019, 23:59. Оголошення списку учасників та учасниць - 30 серпня 2019. 

Якщо Ви знаєте для кого цей семінар міг би бути цікавим - будь ласка, поширюйте це оголошення на відповідних платформах чи адресно.

Інформаційно-організаційну підтримку семінару надає громадська організація “Рома України “ТЕРНІПЕ”, тому, якщо у Вас виникають запитання - звертайтесь за цим телефоном +380732062036 або пишіть на [email protected] . Контактна особа - Галина Юрченко. 

Фонд EVZ засновано у 2000 році з метою компенсації збитків особам, залученим до підневільної праці в період націонал-соціалізму в Німеччині. З 2001 року фонд EVZ також надає гуманітарну допомогу постраждалим від нацизму, сприяє критичній оцінці минулого та зросту громадської активності у країнах Центральної та Східної Європи. Більше про Фонд Ви можете дізнатись за цим лінком: https://www.stiftung-evz.de/start.html

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.