bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг в Грузії про права людини

Проект спрямований на розвиток навичок та поведінкових патернів які сприятимуть гідності та рівності в межах спільноти, суспільства та всього світу.

Освіта в галузі прав людини визначається як навчальний процес, який створює необхідні знання, цінності щодо прав людини, метою яких є розробка прийнятної культури прав людини. Згідно з Amnesty International, освіта в галузі прав людини - це спосіб розширення можливостей людей, щоб вони могли формувати нові навички та поведінку, які сприятимуть гідності та рівності в межах спільноти, суспільства та всього світу. Оскільки Європа стала культурно різноманітною в результаті міграції, то такі речі, як права людини є надзвичайно важливим. Необхідно, щоб молоді давали можливість розвивати повагу до власної культурної ідентичності та цінностей інших.

????Де? Бакуріані, Грузія
????Коли? 24 серпня - 1 вересня

????Фінансування:
Проживання, харчування та всі необхідні матеріали під час проекту забезпечуються організаторами. Кошти за квитки будуть компенсовані після проекту не більше ніж 275 евро на участника.
Благодійний внесок: 40 евро після вашого затвердження

????Вимоги:
- 18-30 років
- зацікавленість в темі
- розмовна англійська
- наявність біометричного паспорту

❗️Заявка: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_5FQ77k45ojAHYpxO32zAUt7PxLxORw4kf6ITj1xk6-FQOQ/viewform?fbclid=IwAR0T-mHk54sPGKys6FOImX6yXHa4rN_SN0IUYseyLeNx-57WIed1tn-wZhA

????Дедлайн: 14 липня 23-59

????Деталі: https://www.facebook.com/uagrant/photos/a.1449774875087401/2419472328117646/

Контакти

  • ua.stepforward@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<