bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Міжнародна освітня програма CANactions School «Creating Homes for Tomorrow»

CANactions School оголошує набір учасників міжнародної освітньої програми 2019/20 «Creating Homes for Tomorrow», яка проходитиме з жовтня 2019 по травень 2020 в чотирьох містах Європи: Амстердамі, Цюриху, Гельсінкі та Києві. 

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

В рамках програми 2019/20 CANactions School вирушає до чотирьох міст у західній, північній та центральній Європі, щоб дослідити їхні інноваційні підходи для створення більш придатних для життя житлових районів. Ґрунтуючись на отриманих даних, ми розробимо нові стратегії для локальних і глобальних викликів з урахуванням просторових, економічних, соціальних і політичних чинників 
 
Програма складається з чотирьох сезонних воркшопів, які відбудуться в Амстердамі, Цюриху, Гельсінкі та Києві. Учасники мають змогу самостійно обрати від 2 до 4 воркшопів, у яких братимуть участь. Участь у фінальному воркшопі у Києві є обов’язковою. Кожен воркшоп організований у формі дослідження місцевого житлового контексту одного з чотирьох міст. 
 
До участі у програмі запрошуються випускники та фахівці галузей архітектури, містобудування та планування, соціології, антропології, політології, культурології та інших суміжних спеціальностей.  
 

 

Тривалість: 

Жовтень 2019—Травень 2020 

Формат: 

сезонних воркшопи по 8 днів кожен 

Локації: 

Амстердам (20-27 жовтня 2019)  
Цюрих (1-8 грудня 2019)  
Гельсінкі (22-29 березня 2020)  
Київ (9-16 травня 2020) 

Куратор: 

Mirjam Niemeyer / CANactions School. 

Партнери 

Aalto UniversityAmsterdam Academy of ArchitectureArchitectural PrescriptionDeutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmbh.helsinkizurichZurich University for Applied Sciences (ZHAW). 

Робоча мова: 

Англійська 

Вартість: 

Повна програма (4 воркшопи)—2000 EUR    

воркшопивключаючи Київ—1650 EUR  
воркшопивключаючи Київ—1200 EUR  

Включаючи робочі матеріали, харчування під час воркшопу, учбові поїздки  (квитки на громадський транспорт/аренда велосипедів). Транспортні витрати, житло та витрати, пов’язані із візовими питаннями, не компенсуються 

Доступні 2 стипендії (покривають вартість навчання). 

 Профіль учасників: 

До 30 учасників у кожному воркшопі: випускники, магістри та фахівці галузей архітектури, містобудування та планування, соціології, антропології, політології, культурології та інших суміжних спеціальностей. 

Всі учасники програми (усіх воркшопівзбираються на фінальний воркшоп у Києві. 

 

Більше інформаціїhttp://eng.canactions.com/creating_homes_for_tomorrow  

@CANactionsSchoolhttps://www.facebook.com/events/459359011308786/ 

Контакти

  • http://eng.canactions.com/creating_homes_for_tomorrow
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.