bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Початок вступної кампанії на Магістерській програмі з управління неприбутковими організаціями УКУ

Інститут лідерства та управління УКУ запрошує активістів та лідерів громадського сектору на навчання на Магістерській програмі з управління неприбутковими організаціями.

З 10 до 23 липня триває прийом необхідних для вступу документів. До 20 липня потрібно надіслати аплікаційну форму та мотиваційне відео на тему «Як я будую громадянське суспільство».

Магістерська програма Управління неприбутковими організаціями – це перша та єдина в Україні професійна програма, розроблена для учасників з досвідом роботи в громадській сфері, які прагнуть поглибити свої навички управління в неприбутковому секторі - для керівників громадських організацій, громадських активістів, керівників соціальних проектів. Програма реалізується Інститутом лідерства та управління УКУ (http://management.lviv.ua/). По завершенню учасники отримують диплом Українського Католицького Університету.

Якщо Ви бачите своє майбутнє в громадському секторі та шукаєте можливостей для особистісного розвитку та професійного зростання, ця можливість для вас! Навчатися на програмі УНО - це зробити інвестицію у своє майбутнє.

Перелік необхідних документів та умови вступу: http://bit.ly/2XrHw29 Детальніше про програму: https://bit.ly/1tVtMD1

Контакти:

Інститут лідерства та управління УКУ

ilm@ucu.edu.ua

+38 (093) 20-60-310

Український Католицький Університет

вул. Козельницька, 2а, офіс 310

Львів 79026, Україна 

Контакти

  • Інститут лідерства та управління УКУ ilm@ucu.edu.ua +38 (093) 20-60-310
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.