bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг для психіатрів та психологів з питань консультування ЛГБТ

Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» за підтримки Національного демократичного інституту (NDI) оголошує про початок відбору на тренінг для психіатрів та психіатринь, лікарів-психологів, психологів та психологинь  з питань консультування ЛГБТ. Дедлайн - 13 серпня 2019 року.

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

Тренінг пройде з 27 по 29 серпня 2019 року, в м. Запоріжжі.

Захід розрахований на фахівців та фахівчинь з усіх регіонів України.

Під час тренінгу розглядатиметься ключова інформація стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, коректної лексики, наукового погляду на гомосексуальність, медико-психологічні аспекти ЛГБТ, актуальні питання гендерної психіатрії, аналіз змісту УКПМД Гендерна дисфорія, встановлення діагнозу відповідно до протоколу, етика спілкування з трансгендерними пацієнтами, сучасні уявлення про трансгендерність тощо.

Окрім теоретичної частини учасники та учасниці матимуть змогу відпрацювати практичні навички консультування ЛГБТ під керівництвом досвідчених психіатра та психотерапевта.

Учасникам/цям будуть запропоновані: кіноклуби з дискусіями та спілкування з «живими книгами» — представниками/цями ЛГБТ-спільноти, які зможуть особисто відповісти на будь-які питання, що пов’язані з їхньою сексуальною орієнтацією чи гендерною ідентичністю.

По закінченню учасники та учасниці тренінгу отримають сертифікати.

Деталі:

  1. Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.
  2. Тренінг проходитиме повних три дні: з вівторка по четвер. Участь в тренінгу протягом триденного періоду є обов’язковою умовою.
  3. У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://forms.gle/VBhawf5uQit6YrDq9

Заявки приймаються включно до 13 серпня 2019 року. 

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном: 0957635953 або електронною поштою: sobko.genderz@gmail.com 

 

Контакти

  • 0957635953
  • sobko.genderz@gmail.com (Тіна)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.