bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фокус-група і тренінг «Прозорі шкільні бюджети Миколаєва»

Учбово-методичний центр захисту прав людини HRTC в рамках проекту «Прозорі шкільні бюджети Миколаєва» запрошує активних громадян, насамперед освітян і батьків школярів з Миколаєва і Миколаївської області до участі в освітньому заході з впровадження системи відкритих шкільних бюджетів Open School in UA в Миколаєві.

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

Захід  відбудеться 12 липня 2019 року і складатиметься з двох частин – фокус-групи і тренінгу для батьків і освітян. Коротке відео про те, як в Миколаєві стартував проект з впровадження системи відкритих шкільних бюджетів  можна переглянути тут: https://youtu.be/ZSL_XW79SBU.

В ході заходу запрошені експерти поділяться навичками проведення моніторингових досліджень та кампаній в галузі освіти, а також досвідом роботи в сфері захисту прав людини, протидії корупції та забезпечення чесних і прозорих бюджетних процесів. Учасники тренінгу обміняються досвідом та ідеями, візьмуть безпосередню участь в розробці пропозицій щодо вдосконалення системи відкритих шкільних бюджетів та її впровадження в Миколаєві.

На сьогоднішній день учасники проекту вже провели моніторингове дослідження прозорості фінансових онлайн-сторінок миколаївських шкіл. Більш детальна інформація про попередні результати першого етапу проекту «Прозорі шкільні бюджети Миколаєва» - тут: https://www.facebook.com/radiomykolayiv/videos/308180596753000/.

Для участі в заході необхідно до 10 липня 2019 року заповнити онлайн форму: https://forms.gle/3kydYDLPAF76hKEW9 або надіслати мотиваційного листа у довільній формі на e-mail: hr.advocacy.training@gmail.com.

Участь у заході безкоштовна. Центр HRTC забезпечує учасників тренінгу роздатковими матеріалами і пригощає кавою.

Враховуючи, що кількість місць обмежена, лише відібраним учасникам буде повідомлене місце проведення тренінгу та надіслано остаточну версію програми.

Тренери: Андрій Жнивін і Юрій Антощук – засновники і розробники онлайн платформи Open School in UA. Андрій Жнивін – директор Центру досліджень суспільства, громадський діяч, блогер, засновних кількох Інтернет-видань. Юрій Антощук - тренер-фасилітатор з 10-річним стажем, засновник «Школи гіперлокальних ком’юніті», директор Херсонського обласного благодійного фонду «Об’єднання».

Робоча мова заходу – українська.

Попередня програма тренінгу доступна за посиланням: http://hr-advocacy.mk.ua/wp-content/uploads/2019/07/HRTC-FG-1_program_190703.pdf.

Захід проводиться в рамках проекту «Прозорі шкільні бюджети Миколаєва» за підтримки за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та незалежного соціально-екологічного руху NESEHNUTI в рамках «Програми трансформаційного співробітництва» Міністерства закордонних справ Чеської республіки.

Питання організаційного забезпечення заходу та логістики: Юлія Болгак (050) 935-62-23, bolgak.y11@gmail.com та Борис Кудар (097) 712-62-87, kudar.boris@gmail.com. Більш детальна інформація на сторінці заходу: https://www.facebook.com/events/2513070658714534/.

Контакти

  • Борис Кудар (097) 712-62-87
  •  kudar.boris@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<