bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Продовжується реєстрація учасників проекту «Молодь Чернігівщини обирає медіаграмотне майбутнє»

Молодіжна рада Федерації профспілкових організацій Чернігівської області реалізовує міні-проект «Молодь Чернігівщини обирає медіаграмотне майбутнє» (в рамках конкурсу «Медіаграмотність для молодих виборців» від Академії української преси).

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

В рамках проекту планується провести три тренінги для представників профспілкових та інших громадських організацій, фахівців органів державної влади, місцевих активістів, студентів:

  • 04-05.07.2019 — м. Чернігів;
  • 25-26.07.2019 — м. Прилуки;
  • 20-21.08.2019 — м. Батурин.

Дводенні тренінги з медіаграмотності будуть направлені на розвиток навичок критичного мислення та аналізу медіаповідомлень, вивчення практичних інструментів факт-чекінгу (перевірки достовірності фактів) в умовах агресивного інформаційного середовища, в т.ч. протягом передвиборчих кампаній. Докладна програма заходів буде надана учасникам пізніше. 

Заповнення реєстраційної онлайн-форми обов’язковеhttps://forms.gle/BxfqUtYBmy6M4kLt8 Учасники визначаються шляхом конкурсного відбору. Заявки приймаються до 2 липня включно.

Організатори покривають 100% витрат на проживання, харчування та навчання протягом проведення тренінгів. Оплата вартості дороги до місця проведення заходу і в зворотньому напрямку та інші можливі витрати — за рахунок учасників, чи організацій, які вони представляють. 

Дана ініціатива виконується за підтримки проекту «Медійна програма в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Контакти

  • +380 63 647-78-17
  • office@nmc.cn.ua (Віталій Копиш)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.