bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

На EUProstir стартував онлайн курс «Створення та розвиток коаліцій»

На Європейському Просторі стартувава новий онлайн курс «Створення та розвиток коаліцій» складається з 5-ти лекцій, які ви можете переглянути на відео, а також прослухати подкасти всього за 20 хвилин. 

Ви дізнаєтеся — як створити, зберегти та розвинути структуру, завдання якої — уможливити взаємодію учасників для втілення реальних змін в країні, в місті, в регіоні. 

Автори курсу:

  • Ірина Соловей — соціальна інноваторка, співзасновниця, керуюча партнерка та стратег громадської організації Garage Gang, співзасновниця Спільнокошту, експертка з розвитку потенціалу Проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні.
  • Іван Омелян — керівник регіонального напрямку Реанімаційний Пакет Реформ, експерт з організаційного розвитку коаліцій та партнерств.   

До курсу додаються корисні матеріали за темою. По завершенню курсу ви зможете отримати сертифікат в електронному вигляді, пройшовши невеличкий тест. 

Пройти онлайн курс «Створення та розвиток коаліцій» тут.

Контакти

  • https://euprostir.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.