bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Як мінімізувати ризики для цифрової безпеки громадських організацій»

Програма технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна) запрошує менеджерів українських неурядових організацій взяти участь у вебінарі «Як мінімізувати ризики для цифрової безпеки громадських організацій», що відбудеться у понеділок, 8 липня 2019 року.

Програми технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна) проведе серію вебінарів із підвищення цифрової спроможності ОГС. На першому ви дізнаєтеся, якими мають бути паролі, які базові налаштування облікового запису комп'ютера, смартфона та що потрібно зробити, щоб знизити ризики зламу облікових записів і захистити важливу інформацію.

Основний спікер – тренер Школи цифрової безпеки DSS380, координатор проектів із понад 7-річним досвідом роботи в громадському секторі, експерт із цифрової безпеки й управління проектами Павло Бєлоусов.

Дата: 8 липня 2019 року

Час проведення: 16:00-17:30 (тривалість – 1 год 30 хв)

Реєстрація за посиланням.

Зверніть увагу! Підключитися до вебінару потрібно о 15:55 (за 5 хвилин до початку). Підтвердження реєстрації та інструкції з налаштування комп'ютерного обладнання організатори надішлють зареєстрованим учасникам на вказану електронну адресу.

Вебінар «Як мінімізувати ризики для цифрової безпеки громадських організацій» відбувається у рамках Програми технологічної підтримки неприбуткових організацій України (ТехСуп Україна) у співпраці з ініціативою Eastern Partnership Civil Society Facility, що фінансується Європейським Союзом.

Контакти

  • TechSoup Україна
  • techsoup@gurt.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.