bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Академія виборчої журналістики стартує в Києві

Інститут «Республіка» та Громадське радіо запрошують журналістів/ток на навчання до Академії. Дедлайн - 30 червня 2019 року.

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

Засоби масової інформації все частіше стають залежними від політичних ігор у виборчий період. Напередодні парламентських виборів актуальною постає тема висвітлення цього процесу в ЗМІ. Тому, Інститут «Республіка» спільно з Громадським радіо започатковують Академію виборчої журналістики.

Якщо ти журналіст/ка або студент/ка-журналіст останніх курсів з досвідом роботи? – Тоді тобі до нас. Академія виборчої журналістики має на меті підвищити рівень якості висвітлення виборчих процесів у засобах масової інформації.

Дата: 4-5 липня

Місце проведення повідомлять у листі з підтвердженням участі

Реєстрація учасників обов’язкова за посиланням.

Кількість місць обмежена, чекайте на підтвердження участі.

АКАДЕМІЯ ВИБОРЧОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ (2)

Дедлайн: 30 червня включно.

 Під час Академії провідні фахівці, тренери/ки Громадського радіо розкриють теми:

  • журналістської етика у виборчий і міжвиборчий періоди,
  • журналістські стандарти та безпека,
  • права журналістів;
  • нові політичні технології на виборах;
  • політична реклама і «джинса»;
  • перевірка інформації, робота з джерелами;
  • дезінформація, маніпуляції, фейки, чорний піар, російська пропаганда. Як у передвиборчих обіцянках факти відокремлювати від популізму;
  • передвиборчі перегони і помилки журналістів та інші.

Навчання, проживання, харчування та проїзд забезпечуються організатором. Учасникам/цям, які проживають не в Києві, відшкодовуються дорожні витрати (квитки класу – плацкарт, купе та Інтерсіті ІІ класу).

Академія проходить у межах проекту «Якісна інформація – якісний вибір», який направлений на підвищення політичної культури серед населення України та підвищення якості інформаційного простору в період парламентських виборів.

Примітка. Проект «Якісна інформація – якісний вибір» реалізовується Інститутом «Республіка» в партнерстві з Громадським радіо за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Контакти

  • (095) 044-76-00 - Кирило
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.