bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Триває набір на програму «Управління громадськими проектами «Давай Зміни!» для малих міст

Унікальна програма з підготовки менеджерів громадських ініціатив допоможе зрозуміти, спланувати та реалізувати найсміливіші ідеї з реалізації змін у своїх громадах. Дедлайн - 26 червня 2019 року.

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

Якщо вам не байдуже, що відбувається навколо і ви готові інвестувати час у створення комфортного простору для життя – запрошуємо вас до середовища активних громадян.

Унікальна програма з підготовки менеджерів громадських ініціатив допоможе зрозуміти, спланувати та реалізувати найсміливіші ідеї з реалізації змін у своїх громадах.

Під час навчання ви:
- почуєте досвід ТОП-менеджерів успішних українських компаній та лідерів ефективних громадських ініціатив
- познайомитесь з внутрішньою екосистемою та принципами управління комерційних і неприбуткових організацій
- відвідаєте різноманітні куточки України та познайомитесь з місцевими змінотворцями
- отримаєте можливість відвідати Берлін та дізнаєтесь про досвід Німеччини (знання іноземної мови не є обов’язковим)

Серед компаній, які стали партнерами проекту в минулому році, – Nestle Ukraine, Sigma Software, Холдинг емоцій Fest Lokal, Центр Шептицького, УАЛ Харків. В цьому році на учасників чекають гості з не менш цікавих платформ та організацій.
Основні теми програми навчання – креативне мислення та розробка ідей; стратегічне планування та управління проектами; командотворення; ораторське мистецтво та мистецтво проведення презентацій; робота зі ЗМІ; тайм-менеджмент; інструменти громадського захисту та впливу на владу. Цього року до участі у програмі “Давай зміни!” запрошується молодь (18-34 роки) з малих міст та селищ Центральної України (Вінницька, Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська, Черкаська, Житомирська, Київська, Чернігівська, Сумська області). Перевага надаватиметься учасникам, які подаватимуться командою (від 2-х осіб). Всі бажаючі взяти участь мають заповнити анкету за цим посиланням (https://cutt.ly/KtoSRN).

Кінцевий термін подачі заявок – 26 червня.

Для отримання додаткової інформації пишіть на скриньку проекту “Давай зміни!”: Davayzminy@gmail.com, або у наших групах в Facebook чи Instagram.

Крім цього, шукайте FAQ з відповідями на найпоширеніші запитання на нашому сайті http://osu.org.ua та в соціальних мережах. 

—————————————————————————

Проект реалізовується командою Громадської організації “Відкритий простір” за підтримки Global Project Partners e.V. в рамках програми “Східне партнерство” від Міністерства Закордонних Справ Німеччини (Federal Foreign Office)

Контакти

  • Davayzminy@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.