bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

МедіаЛаб Донбас запускає молодіжні Фотомайстерні на Донеччині

Влітку у Донецькій області пройдуть Фотомайстерні для молоді, де учасники та учасниці отримають базові практичні навички роботи з фотокамерою, навчаться аналізувати та інтерпретувати візуальні зображення і створять фото-есе на тему «Вулиця, на якій я живу».

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

Кураторами роботи над фото-есе стануть відомі фото-документалісти Олексій Фурман і Сергій Коровайний з київської студії NewCaveMedia. З кращих робіт будуть організовані виставки у містах Донеччини, а найталановитіші учасники та учасниці отримають цінні призи.

МедіаЛаб Донбас – медіа-проект для молоді східно-українського Донбасу неурядової організації з Німеччини Європейська Медіа Ініціатива, яка займається проектами у галузі медіа та освіти у країнах східної Європи. «Медіапроект розрахований на молодь, яка хоче спробувати себе у журналістиці, і на початківців репортерів та репортёрок, які прагнуть до професійного росту. В останні три роки нами були організовані Медіа-Майстерні у Краматорську, Покровську, Дружківці, Бахмуті, Костянтинівці, Сєвєродонецьку, Лимані і Авдіївці. Досвід проведених заходів показав потребу і актуальність розвитку журналістики у регіоні »–  каже керівниця проекту Олена Жерздева. Статті, фото- і відеоматеріали, підготовлені у рамках проекту, публікуються на http://www.medialab-donbass.com

Фотомайстерні пройдуть у Слов’янську, Дружківці, Торецьку і Авдіївці. До участі запрошується молодь віком від 14-ти до 23-х років.

Навчання у Слов’янську буде проходити з 22 по 26 липня у приміщені платформи ініціатив «Теплиця», за адресою: вул. Торська, 4.

Подати заявку на участь можна за посиланням.

Разом із заявкою необхідно надіслати три фотографії вулиці, на якій живе учасник або учасниця.

Також відкрита реєстрація на участь у Фотомайстерні у м Дружківці, яка пройде з 29.07 по 2.08 у приміщенні платформи ініціатив «Халва хаб», за адресою вул. Матросова, 14.

Подати заявку на участь можна за посиланням.

Разом із заявкою необхідно надіслати три фотографії вулиці, на якій живе учасник або учасниця.

Кількість місць обмежена.

Слідкуйте за новинами та розкладом занять Фотомайстерні на сторінці МедіаЛаб Донбас у Facebook.

Контакти для отримання більш детальної інформації:

Коордінаторка українського бюро МедіаЛаб Донбас Антоніна Полухіна: office@medialab-donbass.com

Керівниця проекту Олена Жерздева: eumedien@mailbox.org

Проект проходить у співпраці з громадською організацією «Нова Дружківка» і платформою ініціатив «Теплиця».

Проект фінансується у рамках Програми Федерального міністерства закордонних справ Німеччини «Розширення співпраці з громадянським суспільством країн Східного партнерства та Росії». Проекти МедіаЛаб Донбас спрямовані на досягнення однієї з цілей програми: «Зміцнення плюралізму».

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<